Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GIJoe

    addikt

    válasz anonym1s #44109 üzenetére

    de en egyaltalan nem lepodnek meg ha hasonlo lenne a hozza allasuk.
    akkor lehet hogy az elvárások túlzóak, én csak azt szeretném ha profi topik lenne, korrekt gyors válaszokkal eszmecserékkel, de lehet ebben az esetben nekem túlzóak az elvárásaim, sorry :B

  • petyka73

    csendes tag

    válasz anonym1s #44109 üzenetére

    Hello!
    Ha már cellphonemic akkor itt az én sztorim:
    Addig nincs velük gond amíg nem hibás a telefon . Én kb. fél éve rendeltem tőlük egy telefont ami durván pixelhibás volt. Azonnal írtam nekik a válaszban kért képeket csatoltam és kérésére visszaküldtem. /kb 4000Ft/ Ezután visszaküldte , mondván kicserélte egy új telefonra . Hazudott , mert ugyanaz a készülék volt kicserélt kijelzővel. Amikor leszedtem a hátlapot az „új” készüléken,hogy akkut rakjak bele kiesett 1 db csavar. Ez is pixelhibás volt , írtam neki. Kételkedett képek kért amit elküldtem neki . /A válaszok között hetek teltek el/ Jah posta ismét kb 4000 ft. A telefon visszament , hetek múlva rákérdeztem , akkor azt mondta hogy nem találja a hibát és erről küldött képeket is. Persze a képen nem az a telefon volt, amit onnan tudtam hogy amit ő fényképezett azon gyári /első/ fólia volt az enyémen már le volt cserélve védőfóliára. Hetek múlva azt közölte , hogy küld akkor egy ilyen telefont fehér színben , amire azt válaszoltam hogy jobb lenne feketében. Hetek múlva írta hogy ok, küld feketét, majd küldött egy követési számot , mely a kinai postához tartozik. A posta nyomkövetési oldalán szeptember 26.-a óta a „küldemény felvéve” üzenet van . Írtam neki , hogy mi van , hívtam őket . Telefonon /persze angolul csak makognak/ közölték hogy utána néznek. Ez volt kb másfél hete. Már fenyegettem őket,hogy a kinai követségen keresztül a hatóságaikhoz fordulok , de nem is válaszolnak már. Na ilyen a cellphonemic Fél éve sem telefonom sem pénzem és szerintem már nem is lesz.

Új hozzászólás Aktív témák