Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz GIJoe #43574 üzenetére

    Geekbuyingról minden eddigi rendelésem (kb. 15) megjött, 1 ügy kivételével az összes levelemre 24 órán belül válaszoltak, de végül az is megnyugtatóan rendeződött, a reklamációimat (2 db) pedig olyan szinten kezelték, hogy amikor zártuk őket, akkor elégedettebb voltam velük, mintha soha semmilyen gond nem lett volna (pl. volt egy hibás termékleírásuk egy légegérnél, azonnal jeleztem, hogy egy bizonyos funkciója nem működik, erre mondták, hogy küldjem vissza és ha odaért, megtérítik a postaktg-et is).

    Ezzel szemben az itt oly sokszor ajánlott Antelife válaszideje reklamáció esetén (az én tapasztalataim szerint) attól függ, mikor nyitsz dispute-ot a PayPalon, a megoldási hajlandóságukat pedig csak és kizárólag az segíti elő, ha claim-et csinálsz belőle. De az is lehet, hogy én futottam bele 2-ből kétszer hibás termékbe és 2 hét alatt sem segítő ügyfélszolgálatba.

    Egyébként csak azért kérdeztem rá az Antelife-ra, mert nem szeretném, ha valaki azért ajánlaná őket, mert tapasztalata szerint elküldik a megrendelt terméket. Ez szerintem nem elég, ez a minimum, jónak akkor nevezhető egy shop, ha akkor is eléred őket, amikor gond van, és segítenek is. Na ez az, ami az Anteliferól az általam ismert esetekben nem volt elmondható.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák