Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz b0bcat #36147 üzenetére

    Pont ma volt a kezemben egy Galaxy S4. Nagyon szép a kijelzője, de nem szebb, mint egy ájfón 4-é, pedig az utóbbi PPI-ben jóval kevesebb

    Ezt közvetlen a telefonok felbontásáról való hozzászólás után, arra válaszolva írod, így oda tartozik.

    Nem épp rád értettem, hanem az előtted szólókra, mert igen is van értelme a full HD-nak, persze akinek nem kell, ne vegye meg, van választék és akár telefon nélkül is lehet élni.
    Ez a felesleges, mert nem látod a különbséget dologra sok minden eszembe jut, pl. nem vagyunk egyformák, a fül is kb. 20 Hz-től 20 kHz-ig "hall" de ha digitálisan csak ezen frekvencián rögzítesz mégis valaki (elég sokan) másnak érzik (extrém esetben, bár ez kifejezetten ritka, valaki az ultrahangot is hallja).
    Másik dolog a feleslegesre: azontúl, hogy ez egy technikai vívmány, amit üdvözlök, mert lehet én sem venném észre a különbséget, de legalábbis soha se zavarna, a fejlődést szeretem és ha számomra nincs hátránya, nem is kerül többe miért ne legyen (de hát természetesen nem muszáj megvenni)...a felesleges inkább az autók végsebessége (gondolom a ti autótoké is, pedig trabanttal is járhatnátok), holott a magyar közutakon sehol sem mehetsz gyorsabban 130-nál (ezt sose firtatják), pedig nem hiszem h mindenki pályázni járna (vagy a német autópályákra készülne).

    (#36148) apeelme : azért van 5,7-es is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák