Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dhgm

    tag

    válasz sasa311 #31916 üzenetére

    Járt nálam 4-5 db eddig magyarítani, amit én tapasztaltam:

    - Egy kivételével mindben használhatatlan volt a GPS szoftveres mókolás után is (ez ugye a hogy sikerül meghajtogatni azt a fránya antennát a gyárban esete, szintén zenész mint a G3)
    - Egynek szó szerint szétfoszlott a hátlapja, lejött róla a csúszsásgátló bevonat, mint mikor Gizi beszorul a szoliba 2 órára majd lehámlik. Ez egész elképesztő volt. A kolléga rendelt hozzá új hátlapot. (Ő is PH-s amúgy)
    - 2-nél szarakodott a flashtool egy olyan PC-n, amin uszkve 50 MTK6513-6589 gond nélkül működött. Aztán egynél egyszer csak gondolt egyet és mégis működött, pedig semmit sem csináltam...
    - Egy totálisan téglává omlott össze egy sima BIN4RY rootolástól, teljes gyári ROM Flasheléstől éledt csak fel (mai napig rejtély, mert utána pedig simán rootolta BIN4RY).

    Összesen nem szoptam annyit MTK platformos telefonnal, mint csak G2-őkkel. Persze lehet csak pechem van és kifogtam gyári hibásakat. De akkor viszont sok a gyári hibás belőle De mondom, a legzavaróbb az, hogy némelyik szoftveresen olyan hibákat produkált, hogy el sem akartam hinni, más telefontól ilyet nem láttam még youtube-on sem.

    És erre az egészre rá jön, hogy van belőle vagy 6+x különböző verzió, hogy véletlenül se tudja az ember melyikre milyen ROM kell.

    Nekem g2h van ezért kérdeztem mire készüljek. Köszönöm.

    A gps-sel semmi gond az első oldalon leírtak alapján szofver mókolva 10-15 másodpercen belül talál jelet, és stabilan tartja. Utoljára 3 órás úton vettem igénybe ok.

    A hátlappal nem volt gondom.

    A Flash Tools nálam sem mindig ment rendesen, de nálam kábel gond volt. A számítógép usb csatijában igen csak lötyögött a gyári madzag, egy másikkal cserélve minden ok.
    A tégásítás is lehet a rossz kábel következménye. Megindítasz valamit, aztán godol egyet menet közben és nem érintkezik mondjuk az usb. A legrosszabb dolog ami történhet flash közben. Hiába laptoppal (akkus) csinálod áramkimaradás esetére.

    Hát a g2-ből van egy mtk 6575 1ghz 1 g ram, 512 ram, mtk 6577 ugyanígy ez már 4 fajta, és van a g2s 1 g ram az összesen 5. Hát ez mindig csak utánolvasás kérdése figyelni kell ennyi. BMW-ből sem csak dieselt árulnak. :Y

    1.5 dci 2006 86LE Xiaomi MI3 miuiv7

Új hozzászólás Aktív témák