Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laslie92

    senior tag

    válasz CoolBoy323 #30814 üzenetére

    Na szóval szerintem Ennél a telefon típusnál kevés az hogy alapból csak 475mb áll elérhetővé! Egy jobb launcher egy két widget és már alapból csak 300mb körül mozog és akkor csak a rendszer készenlétben van! És úgy néz ki ahogyan nekem tetszik! És pl ha játszok egy Játékkal de nem fejeztem be csak úgy mond minimizáltam mert később folytatni szeretném de közbe ha már meg szeretném nyitni a kamerát lehet lassabban fog megnyílni!

    Tudom Hülyeséget írok de én így vettem észre! és Igen zavaró hogy 4 magos procinál megfog a memória és be kell zárogatni a Programokat!

    És erről szerintem ne folytassuk vitáinkat mert nem ide fog tartozni!

    Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

  • hungobungo

    aktív tag

    válasz CoolBoy323 #30814 üzenetére

    Nem fogja...

    "Android manages the apps stored in memory automatically: when memory is low, the system will begin killing apps and processes that have been inactive for a while, in reverse order since they were last used (i.e. oldest first). This process is designed to be invisible to the user, such that users do not need to manage memory or the killing of apps themselves. However, confusion over Android memory management has resulted in third-party task killers becoming popular on the Google Play store; these third-party task killers are generally regarded as doing more harm than good."

    Lefordítva kb.:

    Az Android memóriában tárolt alkalmazásainak kezelése automatikus: ha a memória alacsonnyá válik, a rendszer elkezdi leállítani azokat az alkalmazásokat és folyamatokat, amik egy ideje inaktívak, a legrégebben használtat legelőször (vagyis fordított sorrendben). A folyamat úgy lett megtervezve, hogy láthatatlan maradjon a felhasználó számára, vagyis a felhasználónak NEM KELL alkalmazások bezárásával foglalkoznia. Az Android-os memóriakezeléssel kapcsolatos tévhitek miatt számos egyedi fejlesztésű taszk gyilkoló alkalmazást lehet a Google Play Áruházból letölteni: ezek általában többet ártanak, mint használnak.

    [ Szerkesztve ]

    QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

Új hozzászólás Aktív témák