Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cossie023

    csendes tag

    válasz fecg21 #2542 üzenetére

    Sziasztok!

    Csak egy kontra tapasztalat. Már egy ideje nyúzom a ZOPO ZP100-asomat. Ugye 6575-ös, egy magos, 512 RAM-al. Gyárilag ICS-el jött, néztem is, mikor bekapcsoltam....
    Nem kevés neki az 512 sem. Szabad memóriának 210 megát szokott kiírni, kb a felét. Rootoltam, lekaptam róla pár kínai progit, de még nem nyúltam a lelkébe nagyon. Igaz netezni nem szoktam rajta, de 2-3 órányi telefonálással bírja 2 napot az akksi. Én ezt már jónak tartom, mivel a nagy kijelző rendesen zabálja az áramot!

    Filmeket lejátszik, Real Racing 2 gyönyörűen fut rajta, Sygic akadásmentes. Egy 2 magos proci biztos gyorsabb, de mivel nem ütköztem még olyan akadásba, ami zavaró lenne, így azt gondolom ez a speckó is bőven kielégíti egy átleg ember igényeit. Akinek sürgősen kell teló, nyugodtan vegyen egymagosat, ezek már kipróbált darabok, nem kell félni a bugoktól!

    Azért próbálom összeszedni az erőt és kipróbálni hungobungo ROM-ját, mivel sajna a marketen sok minden nem elérhető és ezt kellene orvosolni.

    Egy Alcatel 918D-ről cseréltem, mivel azon nem működött a Torque megfelelően. Na az a telefon tényleg lassú ehhez képest, bár használható volt. Viszont a cserét nem bántam meg és ez a telefon már tud mindent, amire szükségem van.

    Summa summarum nem kell félni az ICS 4.0.3 és az 512 RAM-tól. Vígan működik a telefonom ezzel a felállással! Annál a 700-800 megánál szerintem valami progi nagyon dolgozik a háttérben!

    @lor: Néztem a motorcserét a Legában. Nagyon szép munka, csak így tovább!

    Üdv: cossie

Új hozzászólás Aktív témák