Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz janez #17947 üzenetére

    Az elmúlt napokban szedegettem össze az infókat a G3-ról. Tegnap még abszolút nem volt meg minden fontos részlet. No meg ezért is vártam a G3 szakik jelzését privátban (Sanyesz,, hevizms, ...), de mivel egyikőjük sem írt nekem, így hagytam a csudába. Nyilván van elég dolguk így is, tehát nem felrovásként írtam. :R Én továbbra sem tartom a G3-at csúcsmobilnak, csak egy átlagosnál jóval jobb készüléknek. Azért sok embernek zavaró például a GPS gyengesége, vagy pontatlansága (van akinek pedig nincsen vele gondja), egy csúcsmobilnál nincs olyan hogy egyik készüléken ez jobb mint a másikon (házon belül, azonos szériánál). Az árat a kínaiaknak köszönhetjük, így ebben lehet igazságod. :P Tényleg egy dolgot sajnálok, hogy a kollega önkényesen csinált egy kicsit erős címmel illetett új topikot úgy, hogy még csak most rendelte meg a készüléket. Mindegy, mint mondtam, nem vagyok megsértődve (miért lennék :D ), de innentől kezdve oldjátok meg ti. A cikkem marad és frissítgetem, aktualizálom az árát stb. Azzal is fenntartom az érdeklődést a telefon iránt.
    üdv

    szerk: OFF topic

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák