Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fPApi

    őstag

    válasz pecsivsk #14656 üzenetére

    Mivel nekem jól működött a G3, így nem foglalkoztam a frissítéssel.
    A segítségnél arra gondoltam, hogy ha bármi gondod van, akkor írsz az etotalk-nak és ha lehet, megoldják a problémát (nekem már többször segítettek, mindkét telefonnál). Persze én is segítek, ha tudok, de nem vagyok egy penge androidban, ezért is választottam egy jól működő rom-al a telefont.

  • hevizms

    addikt

    válasz pecsivsk #14656 üzenetére

    Hát a te dolgod mit és honnan veszel,de az etotelk semmivel sem jobb mint a többi bejáratott oldal.Hol olvastad hogy az a legmegbizhatóbb?
    A táblázatot nézve 2 ember rendelt onnan.
    Nyugodtan rendelhetsz még akár a minideal.net vagy akár az antelife.com-ról is.
    Nekem az véleményem hogy nem ér meg 5$-t az etotalk rom.
    Ahogy Sanyesz is irta kis tudással 15-20 perc alatt megoldhato a TELJES magyarositás.
    De természetesen a te pénzed a te döntésed.
    Az etotalk.com nekem személy szerint drága.
    Az emlitett G3 náluk a legolcsóbban is 225$.
    A mindeal.net-en 201$,amiben benne van ajándékként egy fólia és egy headset.
    Az anteliffe.com-on 198$ amiben benne van ajándékként egy 4gb microsd,egy kártyaolvasó és egy érintőceruza.

    Az etotalk romot nem ismerem,de amit itt a többsegünk használ azt igen.Teljesen jól működik semmi gond vele és teljesen magyar nyelvű.Ja és bármikor cserélhetjük ha jön újabb verzió.
    Az etotalk az vagy követi és frissit vagy nem.Nem lehet tudni.

    Te döntesz,de mivel érdeklődtél gondoltam én is megosztom a véleményem.

    BUÉK

    ui:félreértések elkerülése végett.Az etotalk.com megbizható oldal,én csak azt vitattam hogy a "legmegbizhatóbb".
    Semmivel nem jobb és nem is rosszabb mint a többi.Segiteni mindenhol segitenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák