Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    válasz LámaZ #14121 üzenetére

    Alapvető hiányosságaid vannak mobilos téren ha nem tudsz értelmezni egy árlistát, de nem is csoda már alapfogalmakkal sem vagy tisztában. Ki is lépek a 6 ft-os percdíjú mobil flottából mert meg akarnak biztos lopni. Nekem is pl flottás privát (a családdal ingyen tudok beszélni), és céges sim miatt van kétkártyás telefonom. A voip mellesleg elég megbízhatatlan mobilhálózaton keresztül, tudom, mert én ki is próbáltam nem csak tapasztalat nélkül benyögök valamit, terheltebb tornyoknál bizonyos szolgáltatók előszeretettel szűrik a voip forgalmat.

    Csak kérdezem, hogy milyen az a "felsőfokú diploma"? Diplomáról meg felsőfokú végzettségről már hallottam, de így együtt még nem találkoztam vele, pedig nekem is van 3 diplomám. Légy szíves oszd az eszet máshol és egy kicsit vegyél visszább a mindenkinek beszólok stílusodból. Attól hogy te nem tudsz valamiről vagy nem értesz hozzá még létezik. Pont te hőbörögtél hogy tele van offolva a topik szállítási infókkal miközben te röffentesz ide voip megoldásokat meg nano-okostelefonos híreket ami kb annyira relevánsak ebben a topikban mint pl a lámák párzási szokása. :P

  • Atti0925

    tag

    válasz LámaZ #14121 üzenetére

    Elsőre biztos kínai lehet az egész :DD
    A flották lényege,hogy valamilyen feltétel(pénz,céges,egyéb) teljesítése után lehetőséged van nagyon kedvező előfizetésre(főleg másodperc alapú,8-20 ft-os percdíjjal).
    Van amelyik 100%ban lebeszélhető,van ahol kötelezően igénybe kell venni plusz szolgáltatást.Annyi flotta van,hogy bárki megtalálhatja a saját igényeinek megfelelőt,a lentebbit csak azért linkeltem,mert ez felelne meg nekem.
    Ha úgy gondolod,h meg akarnak lopni,akkor nézz utána jobban,és ha utána is úgy gondolod,akkor választhatsz másikat is :)

    Realme Narzo 30 5G

Új hozzászólás Aktív témák