Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz Zeki #140373 üzenetére

    Gondolom az új app alapkövetelménye az android level akárhány (magasabb mint a tied), te ezzel nem rendelkezel így a frissítés számodra láthatatlan, mert az eszközöd számára nem elérhető.

  • svgyula

    addikt

    válasz Zeki #140373 üzenetére

    Szia! Igen erről írtam, bár pont ezek kihagytam mert én nem használom. Illetve csak számlainformációra de ugyanúgy nem működik régebbi droidon. Ez is része annak a kugli álltal gerjesztett ördögi kőrnek. A legszebb az egészben, hogy maga a rendszer az évenkénti frissítések alatt alig észrevehetően változik. Míg a frissen kiadott alap androidot egyik másik gyártó módosítja pár olyan hozzáféréssel/beállítással ami hozzátesz ezzel egyedibbé teszi. Ezt a következő kiadásnál "újdonság" címszó alatt engedélyezi/hozzáadja a kugli fejlesztő csapat :))Természetesen minden új verzió egy kicsi felárral licenszelhető :) Bár ez minden terméknél így van.
    Nagyjából a háttérben futó biztonsági rendszereket b@szogatják. Annak pedig egy célja van->google play store vásárlás! Mert biztonság mint valós fogalom androidnál nem létezik. Van egy képernyőzár aztán itt be is fejeződik. Ha jól olvastam a 14-ben már az egyéb helyekről(más appstore) származó alkalmazásokat is tiltani akarják. Ez azt is jelentheti akinek a telefonja most fog váltani annak azok a régebbi alkalmazások amik már nem találhatók meg a kugliáruházban a rendszer által vagy tiltva lesznek vagy egyszerűen törli. Egy ilyen hasonló funkció már régebb óta jelen van egyrészt jelzett, a másik pedig azokat az alkalmazásokat akarta törölni amit 3 hónapja nem használt a "gazdi" :D

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák