Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagira01

    veterán

    válasz Simon02 #13579 üzenetére

    Hát nem tudom, nekem a koszért nem volt hajlandó a ttmall egy petákot se adni, a telefon is szarul volt összeszerelve, az eldurrant töltő meg ráadás(v1277). Végül adni akartak 2 dollárt, mikor claimeltem akkor 9-et. Jelenleg úton van vissza, viszont most meg a paypal szopat, utólag mailbe küldtem el a követési oldal linkjét, most meg kiszedték a követési kódot amit beírtam és vizsgálják az ügyet..... Eddig nekem ttmalls, minideal ami többet nem. Most bepróbáltam egy fastcardtech-es rendelést. Ennyi pénzből már itthon is vehettem volna egy normális telefont.....

    [ Szerkesztve ]

    Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

  • Sir Riccio

    addikt

    válasz Simon02 #13579 üzenetére

    Felveszed őket skypera, és lebeszéled velük, hogy pénzt adnak-e vissza vagy kicserélik a terméket fizetve a visszaútját is (ez utóbbi 30kHUF körül van szóval ez nekik valószínűleg nem buli), nyilván fogtok találni közös megoldást, nekik is érdekük, mert ha dispute-ot indítasz lezárják a paypaljét és fogadni sem tud pénzt senkitől. Ha mégsem hajlandóak egyezkedni, indítasz egy dispute-ot és megadod, hogy mennyi engedményt szeretnél amit a paypal elbírál és x napon belül megkapod ha jogos (nyilván jogos és ezt Ők is tudják, csak ne hagyd magad lerázni, ha megpróbálnak lerázni fenyegetőzz a dispute-al). A doboz repedése/törése biztosan nem az Ő saruk, az enyémet valaki kicsomagolta és baromi hanyagul csomagolta vissza (nyilván a DHL/Vámosok) és el volt tépve a doboz papír része, el volt törve a műanyagtálca amin a készülék a dobozban volt. Gondolom szúrópróba szerűen nyitják fel a cuccokat és nem azzal vannak elfoglalva, hogy úgy csomagolják vissza, ahogyan a gyárban becsomagolták. (Ez különben sajnos más termékre is igaz. :( )

    Amúgy próbáld kicsit sűrített levegővel megfújkálni a készülékházat ahol nyílásokat látsz rajta, bár előfordulhat, hogy ez csak több koszt visz bele, nem tudom, hogy mennyire jó ötlet, rád bízom a döntést, hogy élsz-e vele. :F

    Egyébként meg sajnos az van, hogy itthon ilyen tudású készüléket minimum 2x ennyiért kapsz, sajnos benne van, hogy előfordulnak ilyen bakik ha "garancia nélkül" illetve ilyen messziről vásárolunk, féláron.

    [ Szerkesztve ]

    Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

  • jdeutsch

    tag

    válasz Simon02 #13579 üzenetére

    Szép estét!
    "És a hibás telefon már nem is számít"
    De igen számít, csak ez is mint annyi minden más mérlegelés kérdése!
    Ugyanis a telefont nem a mixeshop gyártotta, (bármely más kereskedő küldhette volna ugyanezt, ha a gyártól ezt a példányt kapja) csak forgalmazza, és biztos vagyok benne hogy nem bontja ki a készülékeket, mivel akkora az igény rá, hogy beérkezés után azonnal "postázza". Természetesen felelősséggel tartozik az eladott termékért, és biztosan meg is oldja a problémádat, ha vissza küldöd.
    Csupán azt kell mérlegelned, hogyha vissza küldöd, (kb. 30000,-Ft) arányban áll-e ( zavar-e? a kb 0,4x0,2 mm-es "szemét") azzal a lehetőséggel, hogy a csere készülék+szállitás után esetleg ÁFA-t, + vámot kell fizetned? (lásd vám szabályok) Én át gondolnám!
    Üdv:DJ

  • miklosandras

    csendes tag

    válasz Simon02 #13579 üzenetére

    Csak kérdés, hogy nincs rajta fólia, ami alatt van a paca?

Új hozzászólás Aktív témák