Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz WOT-H-A-C #134155 üzenetére

    Nálunk a felállás ;
    Asszony sd801 (mi4),
    én. sd625 (rmn4)

    Játsszani egyikünk sem játszik,
    a napi taskok végrhajtásában én semmi különbséget nem látok.

    Szóval elképzelhető hogy az antutu azt mondja sokkal sz*rabb a 801,
    én meg azt mondom hogy egyáltalán nem érzem ezt. :)

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

  • Ájvé

    veterán

    válasz WOT-H-A-C #134155 üzenetére

    Gyakorlatban csak akkor látnánk ha azonos szoftver (mondjuk 6.0 mert 7.0-át hivatalosan nem is támogatja már az S801) alatt megnéznénk melyik milyen gyors és mennyire jó. Ez nem igen fog megvalósulni. Nekem S800-as (kvázi szinte S801-el azonos) telefonom van és elég döcögős néha. Persze megint sok minden közre játszhat, kevés RAM is, de biztos vagyok benne, hogy a processzor miatt is ez van ( ARM v8 utasítás készület hiánya illetve 64 bites támogatás sincs meg). Igaz hogy S625 csak közép kategóriás, de jóval fejlettebb, több szálon teljesen egyértelmű az előnye, de sokszor még egy szálon is jobb (ez benchmarkok alapján mondom, mint írtam gyakorlati példát nehéz mondani).
    Igen, én csak meg akartam jegyezni, hogy azért elég jelentős a különbség köztük, szóval jelentős lenne az előre lépés, én simán cserélném Redmi Note 4-re vagy Mi A1-re a telefonom, újabb és biztos vagyok benne hogy gyorsabb is.

    (#134156) nimfas:
    Hát ez van, nem tetszik akkor nincs mit tenni. Igen, nagyobb a Redmi Note 4-nél. Ne nagyon számíts rá szerintem, hogy Redmi Note 5-ben lesz 2 SIM+SD, Redmi Note 5A azért kapta meg, mert belépő szint alja és itt a kevés ROM miatt SD kártya nélkül nem sokat ér egy készülék.
    Redmi Note 5--ből lesz elvileg S660-as verzió (pletykák voltak eddig róla), az pedig gyorsabb a S820/821-nél is, csak a S835 jobb nála, hiába közép kategória, durván erős lett, talán nem véletlen hogy Mi Note 3-ba is ez került (persze spórolás miatt, de alapvetően hozza a felső kategóriás teljesítményt).

    (#134161) aytukabozs:
    Akkor neked jól hasít a Mi 4-ed, én nem ezt érzem Mi 3-al. 3GB RAM mondjuk biztos sokat dob a használaton.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák