Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz Graphics #120312 üzenetére

    01andris:
    hát, látod, te az ellenkezőjét mondod, mint ami a tesztben írnak. Mit gondoljon ilyenkor a halandó? :) Én csak örülnék, ha a te véleményed lenne a mérvadóbb. Abban a tesztben persze az iPhone 6-hoz hasonlították, szóval lehet, hogy csak ahhoz képest gyenge a hangja... De majd Duliee is mond valamit.

    trouble:
    Valószínűleg nem az analóg jellel van gond, hanem a belső hangszóró a gyengécske. De mit is várhat az ember egy körömnyi hangszórótól? Nekem már az csoda, hogy egyáltalán szól valahogy. Szóval, fülessel biztosan jobb az eredmény. de reméljük 01andrisnak van igaza. Én a gyerekeimnek nézegetek telfont és náluk azért számít, hogy egymás között zümmögtetik a kütyüjeiket. Én meg fogom a fejem, mert ennél még a Sokol rádió is jobban szólt 40 éve. Ha valamiben történt visszalépés ebben a fene nagy fejlődésben, akkor az éppen a zenehallgatás minőségének romlása. (Úgy általában értem a telefonok világára)

    Duliee:

    Mióta az UleFon Parist úgy lehúzta itt egy tesztelő, azóta még inkább látom, hogy apróságokon múlnak egy teszt konklúziói. Annak a telefonnak is jók voltak a paraméterei, a tulajok dicsérgették, aztán mégis ember legyen a talpán, aki olyat mer venni tesztolvasás után... Ezzel az erővel akár az InFocusról is kiderülhet, hogy nyomja valami vezeték a panelt, hogy ledob a hálózatról, valami nincs jól optimalizálva...stb.

    "Kamera alkalmazas pl nagyon sok hasznos funkciot tud."

    Hát, majd kíváncsi vagyok milyen képeket lősz, mert a német tesztben az volt az érzésem, hogy mindent sárgába húz. Ami szoftveresen javítható lenne véleményem szerint. ?Mert a rajzolata nem tragikus. Az, hogy fényszegény környezetben gyengus, az ennyi pénzért bocsánatos.

    [ Szerkesztve ]

  • hevizms

    addikt

    válasz Graphics #120312 üzenetére

    Hát ha nem is jobb 40000 alatt,de talán ennyit megér ez is ujlenyomat olvasóval B20--al.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák