Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surda-

    őstag

    válasz WOT-H-A-C #117805 üzenetére

    Na,te már közelítesz :)
    A csodát természetesen átvitt értelemben értettem,szerintem te is tudod.
    A jó kamera nem jelent mindenkinek mást.
    A jó kamera azt jelenti,hogy jó képeket lehet vele csinálni :)
    Attól még,hogy Józsinak a szar is jó, nos attól még amit ajánl az nem jó kamera,egyszerűen téved Józsi.
    Ezt csak arra írom,hogy ez egy igenis megfogható dolog és nem relatív.
    Ilyenkor az,akit a kamera nem érdekel, egyszerűen ne írjon,ugyanis nem ért hozzá,nem érdekli, azaz a kérdésemben nem érintett.
    Az iphone-t a jó kamerára hoztam példának, mert felmerült egy kérdés, mely így hangzott:

    "Egy gombostűfej méretű nyíláson bejutó fényből értékelhető fényképet csinálni?..."

    Erre a mondatra írtam példának.
    Nem, nem két sismes, nem is mondtam sehol!
    Sőt, megelőzendő a problémákat (sajnos nem sikerült), odaírtam ezt is:

    "Igen,tudom,hogy az drága,de az nem igaz,hogy ne lehetne jó képeket lőni mobillal."

    Sajnos ezt is hiába.

    A nagy tudású kollégáid sajnos egyszerűen nem tudnak szöveget értelmezni.
    Ezt nem bántásként írom,ezen lehet fejleszteni,esetleg érdemes rá a későbbiekben odafigyelni.
    MILC és DSLR kamerákat sem én hoztam fel:

    "Sztem a bevállalható, minőségi fénykép valahol a MILC -nél kezdődik."
    (#117770) Somatom

    Erre is válaszként írtam csupán,hogy nem praktikus ezeket cipelni, nincsenek mindig kéznél,ellentétben a mobillal.
    Érdekes,hogy azok vannak a legjobban megsértődve a "személyeskedésen", ami szerint nem tudnak szöveget értelmezni,akik a magas lóról úgy kezdik a mondókájukat,hogy:
    " aki látott már fényképet az tudja miről beszélek"
    "Volt már a kezedben fényképezőgép?...mert ha lett volna, nem beszélnél úgy "
    A másik hlyének nézése nem személyeskedés, csak mikor szólok,hogy nem ezt kérdeztem és ha lehet ne írjátok le többször,hogy vegyek 6S-t :D
    Részemről befejeztem a többiek miatt nem szeretnék offolni, csak próbáltam a lehető legegyszerűbben leírni az álláspontomat. Ennél nem tudom jobban, konkrétabban leegyszerűsíteni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

  • hevizms

    addikt

    válasz WOT-H-A-C #117805 üzenetére

    Pedig halkan megjegyzem,van némi igaza a "szövegértelmezési problémákkal"

    Ha az elejéről olvassuk a sztorit,pontosan hogy egy kijelentésre hozott példát a mobil telefonok világából.
    Ugyanis azt irta az egyik kolléga(nem szó szerint) hogy a mobiltelefonokban nem létezik jó kamera.

    Na ezekután jöttek a csúsztatások és terelések,amik joggal akasztották ki a kérdezőt.
    Én sem szeretem amikor rohadtul nem a feltett kérdésre válaszolnak emberek és elterelik másfelé az eredeti kérdést.
    Itt is sajnos megvannak ezek az emberek mint sok topikban(név nélkül),akinek nem inge ne begye magára.

    Szóval én ebben most pld Surda mellett vagyok,csak hogy nehogy azt érezze hogy "mindenki szembe jön az autópályán" :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák