Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz fateless #106686 üzenetére

    "Nem fogja ez meghiúsítani a készülék eladását" Ez majd kiderül, lehet, hogy nem, lehet, hogy igen, de könnyebbé tuti nem teszi ;)

    Az pedig, hogy mi lesz általánosan vidéken, az nagymértékben technikai kérdés. Egyszerűen meg kell nézni, hogy vidéken a voda 3G hálózata mennyire jól használható, míg a teleroncs, szó szerint roncs. (nálam tuti, hogy az)
    Ennek ismeretében, és annak fényében, hogy a szolgáltatók akár településen belül is más normán adnak, adhatnak, bizony kilehet jelenteni, aki venni akar, igenis vegye figyelembe, tudja-e adott telefon a hazai ÖSSZES módozatot. Mert ahogyan a teleroncs esetében derült égből telekom hálózat használata, ugyanígy bármikor, bármi megtörténhet. Legyen inkább talonban egy nem használt freki, mint egy nem használható nincs.

  • #79335424

    törölt tag

    válasz fateless #106686 üzenetére

    Átgondoltad az utolsó két kijelentésedet?

    "Nem váltok szolgáltatót (jelenleg nincs jobb csomag)"
    Beleírtad a kijelentésbe a kételkedést. "jelenleg" . Ez a jövő héten is biztosan így lesz? Egy dual SIM telóban pont az a jó, hogy áldozatok nélkül használhatunk ki előnyöket. A lehetőségek pedig változnak. Fél éve még nem volt ingyen roaming fogadós, feltöltős. Most meg van. Tegnap délután még nem tudtam, hogy az élet nevű gép dobni fog nekem egy 180 fokos fordulatot. Legalább azzal nem kell foglalkoznom, hogy a telóm kompatibilis lesz -e egy másik ország hálózatával.

    "Nem fogja ez meghiúsítani a készülék eladását"
    Földi halandótól gyenge az olyan érv, amiben kész tényként kezel jövőbeli eseményeket. Hacsak nem időutazó. Pont azért érvelsz, mert itt, a topikban is megoszlanak a vélemények. Nálam azonnal felejtős, ha egy teló nem tudja az összes EU frekvenciát és ahogy nézem, vagyunk ezzel még így egy páran. Szóval, az az eladós felvetés igenis, reális lehetőség.

    Szerk.: Na, megelőztek, mire megírtam. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák