Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz svgyula #103636 üzenetére

    "Hisz volt már itt is jó pár szerencsétlen aki két hónap alatt sem volt képes választani telefont pedig minden segítséget megkapott."

    Jónak mondod... :DDD Én magam is több mint egy éve keresek utódot a Haier W910-nek, de mindegyik készülékben, amely eddig jelöltként megfordult a kezemben, találtam valami olyan hibát, ami miatt inkább másik után néztem. Igazad lehet tehát: a bőség zavara tehet róla. Így, hogy több tucatnyi lehetőség közül tudok válogatni, könnyebben mondom azt egy-egy hibára, hogy azt nem tudom elnézni a készüléknek. :U

    A ma kézhez kapott Lenovo A6000 amúgy kellemes meglepetés. Alig nagyobb a ZP700-nál, nagyon kis vékony-kecses, és gyorsnak is tűnik. Szoftveresen mondjuk majdnem olyan gáz, mint az A850+ volt (sok benne a bloatware), de a feleségemnek ezzel is együtt is tetszik. (Rögtön launcher-t cserélt persze rajta... :D) Szóval még nem küldjük vissza. :N

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák