Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    válasz aytukabozs #103054 üzenetére

    Én kérek elnézést, hogy nem tudtam kifejteni a kérdést, de most hogy asztali PC-ről írok, talán jobban meg tudom tenni pár mondat erejéig. Mivel tegnap mobilról böngésztem és néztem még a fórumot is nem volt lehetőségem a szerkesztő felületen a link beszúrására, persze így most utólag hogy szóvá tetted a link meglétét vagy nem meglétét való igaz beírhattam volna manuálisan is a [URL = http ://] [ /URL ] de mivel nem használom napi szinten így ha egy perjelet is rossz helyre teszek sem lenne linkelt hivatkozásom így inkább csak natúrba tudtam betenni.
    A jelzőfény tényét azért kérdeztem, mert ha már ráleltem erre az összehasonlítós oldalra amit szerencsére itt találtam, gondoltam az egyik összehasonlítási alapm a hivós-jelzőfény meglétét vagy hiányát is bele tudnám venni. Már ha ez a compare oldal ezt taglalja egyáltalán. Mivel erről a telefonról biztosan tudom, hogy van előlapi értesítő ledje, így gondoltam ha meglelem azt a sort ami ezt írja akkor az összes többi telefonról is megtudom, hogy van vagy sincs rajta értesítő led. Tudom hogy ez nem egetrengető kérdés de ha már egy kritérium tud lenni és választást megkönnyítő kérdés vagy tény akkor figyelembe venném. Kár hogy az ilyen részletes specifikációs oldal nem tér ki erre és arra, hogy esetleg ablakos flip-tokkal használható-e. Na ez már aztán gondolom végképp nagyon szubjektív választási vagy döntési kérdés, de számomra még ez is számíthat egy telefon kiválasztásánál ... azért köszönöm. :R

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák