Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tihibaby

    senior tag

    válasz b0bcat #10080 üzenetére

    Az új verzió: MTK 6577-es DUAL Proci, android 4.0.4, nincs benne TV vevő,2800 helyett 2500mAh lett az akksi,ill. 5 megapixeles a kamera a régi 8 helyett.
    Nekem a régebbi egy magos 6575-ös van,lassan egy hónapja,eddig elég jók a tapasztalataim.
    Fut ez elég sok néven,főleg ázsiában (A9230+,DPad,Dapeng,IDream stb.)és valószínűleg igen,a MyAudio is ilyesmi lehet.
    (Olvastam rá utalásokat,hogy tán a Samsung gyártatja a "hulladékból",persze nem adja hozzá a nevét,de ezt ne vedd készpénznek!)
    Nekem nem szokott gondolkodni,igaz nem használom két kártyával.
    Amúgy ha a véleményemre kíváncsi vagy,összességében nagyon elégedett vagyok vele.
    Az összeszerelési minősége jó,nem recseg-ropog a kezemben.
    Üzemideje elég jó,2 napot átlag használat mellett kibír,és ott a másik akku tartalékba.
    Nem akadozik,nem fagy,nekem különösebben nem volt eddig ilyen problémám vele.
    A kijelzője....hát láttam már sokkal jobbat is,de ennyi pénzért nem is vártam csodákat,meg SAMOLED-et se! :)
    Fényképező része teljesen átlagos,nem tudok róla érdemben nyilatkozni,nem foglalkozom vele különösebben,azt hiszem az átlagos célokra megfelel,fényképező gépet szerintem egy telefon sem váltja ki.
    Az enyémben van TV,néha jól jön(melóhelyen F1 bambulás:) ),DivX-eket válogatás nélkül lenyomja.
    Fülese átlagos,zenehallgatásra stb, teljességgel megfelel.
    Sajnos root lehetőséről még nem nagyon tudok,van egy Android Root 1.0 nevű progi amivel állítólag lehet,de nem mertem kipróbálni,ill. nem is hiányzik annyira (max. egy-két gyári cuccot volna jó leszedni).
    Remélem segítettem a döntésed meghozatalában. :)

    [ Szerkesztve ]

  • psycho069

    csendes tag

    válasz b0bcat #10080 üzenetére

    Nekem ilyen M-tech aTab 5 készülékem van, azt leszámítva, hogy amikor lemegyek a páncélterembe 3 emelettel a föld alá akkor megszűnik a térerő, de ott a telefonok 99%-a elveszti a fonalat.

    cirka 1 hónapja vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve. Nincs most telefon a piacin amire elcserélném :)

    [ Szerkesztve ]

    psycho069 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! PC guru. Jóóóval ára alatt PC/LAPTOP Javítás, adatmentés, Szoftver-Hardve

Új hozzászólás Aktív témák