Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz szabi__memo #167143 üzenetére

    Hááát Amit írsz az jó nagy sületlenség! Nekem sem működött eddig a gmail egyik telefonomon sem két hétig! Volt több honor, több realme is! Ezeknél az eleve telepített gmail amin csak a felhasználó volt megadva semmi egyéb beállítás "elveszítette" a hangjelzést pár nap alatt. Utána pedig minden egyéb jelzést és csak akkor látszódott az email ha megnyitottam! Viszont a kugli szégyene, hogy a windows-os outlook meg tökéletesen működik.
    Tehát ha ez és egyéb más mezítlábas fejlesztő képes működő alkalmazást készíteni akkor ne próbáld senkinek bemagyarázni, hogy a működési hibák nem a kugli hanem a telefon gyártók által átszínezett rendszer hibája, mert nem az. Egyszerűen a kuglinak a működésre kellene figyelni nem pedig az ilyen-olyan megjelenítési szarságokra amit nagyjából senki nem használ! Amúgy a PC-ről weben belépve is 2-3 hetente valami nyűgöt talál és ilyen olyan szarságokra akar rávenni! Bár kopp-kopp újabban nem jön figyelmeztetés a biztonságra, mert a telefonomat biztonsági kockázatnak látta! Ugyanis azt írta ez az eszköz 210 napja nem lépett be! Ugyanezen a felületen az éppen belépett eszközöknél a win(web belépés) és a telefonom vírított! Tehát nem egészen kerek az egész rendszer. Én úgy veszem észre egyre sz@arabb lesz minden "fejlesztés"( :( ) után. A gamail meg eleve az volt!

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák