Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz volandy #80306 üzenetére

    Kulfoldi boltnak számít. Nem hivatalos magyarországi beszerzes. Huawei magyar szervizben szerintem elhajtanak, bolttal kell meccselni a garit.

    (#80305) fordjee
    Most meg nagy mazlid van, mert nekem Mi Pad 4 van itthon, igy tudok rola meselni.
    Az enyem 8-as 3/32 GB wifi only. En tok elegedett vagyok vele, de van par aprosag ami miatt nem biztos hogy mindenkinek instant get.
    Kapasbol a sw. A global kinai egy takolmany, nincs frissites ra. Igy kezdesnek sw feissitessel kell kezdeni, es feltenni egy ertelmes xiaomi.eu romot. (China verzios gepen bootloadert kell nyitni, ami hetekben merheto ido, addig lehet hasznalni a kinai belpiacos romot). Nincs GPS a wifi onlyban. Nem tud rezegni. Az LTE nem tudja a B20-at, de legalabb a GPS-t igen. Gep amugy jo, uzemido oke, ero rendben van (bar en nem jatszok, csak tartalomfogysztok). Tudja a duplakoppos ebresztest (sok xiaomi telo nem tudja, es ez sokaknak hatrany). Jo az ara, most mar kuponnal a 4/64 GB verzios 8" wifi only is megvan 180 dolcsiert. Az itthoni shopbol elvileg 2 ev garival lehet megvenni, de itthon nem 180 dolcsi az ara, hanem 85 ezres (90 az LTE)

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák