Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz zsoltzsolt #69542 üzenetére

    Már megint a legrosszabbat feltételezed valamiről - vagy ami rosszabb, valakiről -, amiről ezek szerint fogalmad nincsen, de persze, ha nem úgy csinálják, ahogy gondolod, akkor "elcseszik" a gyereküket. Az utolsó mondatod pedig kb. ki is fejezi, hogy mennyire korlátolt a gondolkodásmódod a témával kapcsolatban.

    Ahogy az előbb is kértem, hagyjuk ezt a témát és a kéretlen tanácsokat is ebben a topikban. Senki nem kérte, csak kapta...

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • cidalain

    veterán

    válasz zsoltzsolt #69542 üzenetére

    nekem is az utolsó bejegyzésem lesz a témában.
    korosztályának megfelelő ingerek esetében ugye te az 1970 és 2000 közötti 4 éves gyerekek korosztályát érted? ez az alapvető baj. senki sem mondja hogy a gyerek ne futkozzon a kertben, ne nézegessen mesekönyvet, és ne fakockázzon. én azt vallom hogy ezek mellett viszont erőteljesen meg kell ismerkednie a modern technikával is. haladjunk a korral vegyük bele a már kialakult korábban bejáratott nevelési rendszerbe az új dolgokat is.
    az egyensúlyi mérték megtalálása lenne a szakemberek dolga. találják ki hogyan lehet egy 4 éves gyerek életébe belevinni az informatikát úgy, hogy az építő legyen. aki ezt meg sem próbálja, és csípőből elutasítja, és a bevált dogmákat mantrázza, az szerintem dilettáns.
    jelen pillanatban a magyar oktatási rendszer legnagyobb problémája, hogy továbbra is 20-30-40 éves módszerekkel oktatják a gyerekeinket, frontálisan, lexikális tudást töménytelen mennyiségben átadva.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák