Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz spiritex #59680 üzenetére

    Vannak alkalmazások, ahol a készítők szándékosan limitálják, hogy milyen készülékeken lehessen a play store-ból telepíteni az appot. Szerintem ilyen a mindigtv alkalmazása is. Tabletek terén biztos, hogy limitálták, gyanús hogy Samsungra. Más tabletre csak apk-ból sikerült telepíteni. Van mód ilyen limitációra [link].

    A sima alkalmazásoknál tudtommal legfejlebb a készülék átal támogatott dolgok hiánya miatt maradhat ki egy app. Például ha újabb opengl verzió kell az appnak, mint amit a készülék tud. Amelyik app natív dolgokat is használ, ott persze az architektúra is szűrő lehet. Sima appok, amik nem ndk-sok, azok szerintem nem függenek attól, hogy intel vagy mips vagy arm. Egyébként az inteleseken szokott lenni arm tranzition csomag is, ha jól emlékszem, tehát emulálni tudják a procit az armos appok számára is.

    Próbaképpen megnéztem, hogy a mindigtv például települ play storeból egy genymotion -on futó Samsung Galaxy S3 rendszerre is, az arm transition és gapps pakkor persze feltettem. A hangot még így is lejátsza, a képpel nem boldogul, gonolom nincs codec a szimulátorban.

Új hozzászólás Aktív témák