Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ugyeletes #25373 üzenetére

    Túl szép hogy igaz legyen:D

    Ipadalternative.com -ot innentől senkinek nem ajánlom. Megbízhatatlan sz@rháziak. Múlt héten vettem egy tabot, ma vagy holnap kellene megérkeznie. "In stock volt". Egy hétig kérdezgettem mikor küldik már, b@sztak válaszolni. 7végén végre jött egy válasz. Elmondtam nekik szépen, fejtsék már ki mit jelent néluk az "in stock" kifejezés és legyenek szívesek adják postára a tabot mert kénytelen leszek a PP-hez fordulni. Na elvileg hétfőn feladták. Csakhogy trackinget még mindig nem kaptam, tegnap az volt az utolsó üzink hogy mondjam már meg a rendelés számát, mert az ügyintéző nem tudja..LooOooL. Ma még várok, ha nem adnak trackinget megyek a PP-hoz. Még jó, hogy sokan dícsérték itt őket meg én is ajánlottam :U
    / mindezek tetejébe a Richard kapitány nevű taggal mailezek aki az oldal fórumán is osztja az észt. Kezdetben minden szövege után odarakta " I hope this help"...már nem:D De ma én fogom az üzim végére rakni amiben közlöm jeleztem megírom a PP-nek hogy megbízhatatlan majmok és elállok a vételtől ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • hevizms

    addikt

    válasz ugyeletes #25373 üzenetére

    Ez ügyes reklámfogás.Megnézve pár dolog árát,durván 15-25%-al drágábbak mint máshol,ezért simán bevállalhatja azt a pár eladást ami esetleg megakad a vámon.
    Szóval hihető a dolog,viszont azért azt nézd meg hogy amit vennél az máshol mennyi,mert könnyen előfordulhat hogy ha máshol veszed meg és esetleg fizetsz áfát,kb ott lehetsz mint velük alapból.
    Vagy legalábbis nem sokkal felette.
    Példa:THL W3+ telo itt 285$,máshol 225$.
    Különbség 60$,áfa 60$
    Egy szó mint száz,szerintem nem éri meg náluk venni,de ez csak magánvélemény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák