Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz z0d1AK #251 üzenetére

    hm...kivarok mindenkeppen,meg jo lenne valami PH!-s (vagy Logoutos) kaliberu szetcincalos tesztet is elolvasni. Viszont Engadget-es pre-rivjuban microsd-t irnak, ami nekem meg nem jo, mert a tukrosben sima SDHC valo :U

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • Peat;)

    veterán

    válasz z0d1AK #251 üzenetére

    Az üzemidőre is kérdéses milyen hatással lenne egy hdd.

    Ehhez a méretvitához meg annyit, hogy ha nem 4.3-as hanem 5-ös lenne a következő lépcső, akkor annál már komolyan elgondolkodnék, 200$-os ár mellett. Egy 5-ös készülék nekem pl elég lenne beleszokni az androidba egy évig. (azt mindenki látja szerintem hogy egy év múlva ilyenkor már sokkal fejlettebb gépek lesznek a porondon..érdekes hogy milyen potom összegért mennek majd a használt/régi modellek). Ráadásul ez még nagy nehezen egy kézzel is kezelhető, nem néz ki a tömeg annyira hogy mi a fene van a kezemben, stb. Akinek nincs okostelefonja annak érdekes lehet, én nekem meg nincs. Máig nincs a piacon olyan okostelefon ami engem meggyőzött volna...talán az új meizu..hát persze :). Mindegyiknek van valami baja és ennyi év mobilarena olvasás után azt mondom, hogy lesz is.

    A 3.2-es is érthető, egy saját rendszerű pmp kiadása nem lenne új dolog az archosnak, de egy saját rendszer sosem fog az android nyomába érni. Árban meg ugyanott lenne.

Új hozzászólás Aktív témák