Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    A fórumot folyamatosan olvasva, és z0d1AK videós teszt előzetese alapján, 2 típusra szűkítem le az általam kinézett tabletek számát
    A harmadik kiszemeltet, a WayteQ xTAB-100is-t elvetettem, mert z0d1AK videójában nagyon nem tetszett az, ahogy akadozott a honlapon a kiemelt képes ajánlatok közötti váltásoknál.
    A két maradék, a ConConrde 9.7 IPS, és a POV ProTab2 IPS (bár erről szinte semmi infót nem találtam).
    A ConCorde-ban a márka fóruma, és a támogatottsága ami szimpatikus, a POV-ban meg a dizájn valahogy jobban tetszik (főként a hátlapi nagy logóra gondolok), és a POV billentyűzete az, ami még inkább szimpatikussá teszi a tabletet. A képek alapján olyan Asus érzésem támad, csak nem 170.000.-Ft-ért, hanem jóval olcsóbban.
    Ami a POV-ban nem tetszik, az a hazai támogatottság hiánya; bár már beszerezhető hivatalos forrásokból, a ConCorddal ellentétben.
    Szerintetek melyik a jobb gép, vagy ezek nagyjából egy kutyák, és azonos a megbízhatóságuk?

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák