Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz blakey #93404 üzenetére

    Ez egyértelmű, természetes is. én viszont igazán semmire nem használom a boxokat, csak és kizárólag náhány film és leginkább sorozat nézésre, hálózaton keresztül, mindig kábellel. A wifi nekem nem számít, BT meg pláne, soha nem használom boxon. Igazán sem YT sem egyéb nem kell nekem, csak jó képminőség és kezelhetőség.
    Tartom még magam ahhoz ami miatt ezekkel a boxokkal kezdtem: olcsón tudjak egy jó lejátszót használni ezekre a célokra. Ne kelljen elavuló, drága eszközöket vennem azért hogy a virágbolti sorozatokat megnézzem jó minőségben és ne kelljen pc-ből nehezen konfigolható htpc-t építgetnem vagy pl dune és más drága eszközt vennem amit pár év múlva kukázhatok esetleg.
    Ha a fejlesztők leállnak majd szerintem lesz más fejlesztőgárda aki ismét nekiáll valamikor az olcsóbb cuccoknak is, hiszen éppen ez miatt indult az elején még talán az OE, vagy nem is emlékszem mivel kezdtük a htpc XBMC után. Ha mégsem lesz pár vállalkozó szellemű fejlesztő akkor pedig valóban más megoldás kell, biztosan lesz valami :)
    Most tesztelni vettem pár boxot ismét, kíváncsiságból.

Új hozzászólás Aktív témák