Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabywap

    tag

    válasz junkpod #587 üzenetére

    Szia! Akkor melyik még jó amiben DVB-S2 van? Tudom wetek de az most nekem sok.... De igazából még most kezdek olvasgatni ezekről, nem tudom még milyern készülékek vannak ilyen tudással stb. :) Nem tudom MX-ben van tuner....

    [ Szerkesztve ]

    K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

  • Beni2360

    félisten

    válasz junkpod #587 üzenetére

    Ha rám gondoltál a "nem tűnik elégedettnek" kifejezéseddel akkor mondanám, hogy nem teljesen így van.Igaz mindig próbálok javítani igazítani a rendszeren de gondolom többet várok mint a rendszer tudna adni.Közben megérkezett az Rpi2+B készülékem és meg kell, hogy mondjam kevesebbet nyújt mint ez a gép.Így eladó sorba is került.
    A K1 plus-nál ami hiányoltam az a freki váltás, amit nem tudok elő csalogatni. De 24 hz és az 50 hz beállításoknál tökéletes akadásmentes nagyon szép képet kapok.60hz-nél már gondok vannak a léptetésnél és tekerésnél.
    Le tudom játszani a DVD és Blu Ray ISO kat is +3D Iso meg 2D ben viszi. DVD lejátszásnál igaz nem a KODIT hanem a ViDonXBMC használom mert ott megvannak a kódok. Vidon-nál meg elő fordult, hogy a 3D ISO-t is elindította 3D-ben, ott valami kódolási eltérések miatt válogat. Youtuben meg 1080p-ben megy a lejátszás.Most fogok De Fw cserélni majd meglátjuk?
    A pénzt amit fizettem bőven megérte. De az ember gyarló és mindig többet szeretne. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák