Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz blakey #23443 üzenetére

    Ez inkább más miatt, mert mint írtam van olyan app, ami szépen kitolja a dd streamet. Tehát a rom képes rá (mellesleg, pont a sima passtrough a leg erőforrás kimélőbb)
    Na de... Azt is írtam, hogy LE-t is felraktam, de ott se kerek a sztori. Azt vettem észre, hogy akármit állítok, az erősítőbe mindig 7.1 csatorna PCM(!) érkezik, ha filmet játszok le dd ill dts hanggal. Ez furcsa és részemről nemkívánatos. Én azt szeretném hogy ha filmben 5.1 dd van, akkor az menjen át, ha 5.1 dts, akkor az, ha 7.1 hd akkor az, stb. Szóval ne bontsa ki a streamet, hanem hagyja békén és küldje úgy, ahogy van.
    Ha kikapcsolom a passtrough-t akkor is így csinál, ha bekapcsolom, akkor is. És mi az értelme azoknak a beállításoknak, ahol beállítgatom mikre képes az erősítőm ha közben mindig kibontja a box a streamet.
    Tehát itt az LE alatt, annyival vagyok beljebb, hogy most már úgy tűnik, nem keveri le 2.0-ra. De attól még messze vagyok, hogy úgy működjön, ahogy az elvárt lenne.
    Nektek nincs ilyen problémátok. Nálatok az erősítő megkapja az eredeti hangstreamet?

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Új hozzászólás Aktív témák