Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csicsóka

    őstag

    válasz Danecay #1170 üzenetére

    Én pedig a ruszki tesók TWRP backupjából tettem fel csak kíváncsiságból, mert nekem OE fut a dobozon. Hát mit mondjak, a gyári szeméthez képest ez egy remekmű, szépen ki van belőle gyomlálva a sok felesleges sallang, gyorsabban bootol, megy a Play, antutu 32500 pont. Marad is rajta, ha még is kell droid.

    A TWRP telepítésénél windows-hoz le kell tölteni, az ADB-Tools-api-t. A benne található adb.exe-t futtatva, parancssorban kell begépelni a leírt parancsokat, abban a sorrendben ahogy leírtam. Más előkészület nem is kell, csak legyen a doboz és a szgép egy hálózaton, és legyen ismert a doboz ip címe. A TWRP-t érdemes feltenni, mert rengeteget tud az eredeti recovery-hez képest. Használatához majd kell egér, mert a távirányítóval nem kezelhető, sőt a billentyűzettel sem jöttem rá hogy mit kell kezdeni vele.

    Az viszont érdekelne, hogy tetted fel reset mikro kapcsoló nélkül a fw-t?
    Az én dobozomban van ugyan kapcsoló, be van ültetve a nyákba, de levegőben lóg a lába, nem megy el tőle vezetősáv sehová sem. Így persze nem is reagál rá semmit az usb burning tool.

Új hozzászólás Aktív témák