Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz mexel #803 üzenetére

    Olyat eszközt kell venni, amire van sokak által kipróbált, működő custom fw. Amire te helyrehozod azokat, amikről beszélsz, addigra lesz 10 jobb választás. Nemrég vettem 50-ért egy olyan Beelink Mini MX Ver 1.0-t, ami - meglepő módon - gyárilag is rendben volt és lehetett rajta OE-t futtatni micro SD-ről úgy, hogy megmaradt a droidos rendszer is. Eladtam, mert nem magamnak rendeltem és a célszemély meggondolta magát, nekem pedig jelenleg bőven elég a Wintel W8-asom, de amúgy nagyon jó kis eszköz volt. És 50-60 USD-ért lehet ilyet venni, hangsúlyozom, hogy gyárilag jól működő droiddal és kadenciahelyes lejátszást biztosító OE-vel. Ajándék. Szerintem még hasonló tudású, sz@rabb szoftverrel rendelkező médiaplayert sem kapsz ennyiért itthon, nemhogy OE-t és androidot is.

    Szerk.: ettől az eladótól eBay-ről is meg merném rendeni, ha vásárlás előtt megerősítené, hogy mehet rá minden, ami a gyári Beelink Mini Mx Ver 1.0-s gépekre való. USA dugós van csak neki, de összesen 46 USD!!! 13 ezer Ft-ért annyi mindent tud, hogy az elképesztő!

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák