Új hozzászólás Aktív témák

  • Csicsóka

    őstag

    Hosszú hányattatás után ma megjött a T95M boxom. Érdekes módon, nem kellet sarcot fizetni, pedig átesett a VÁM kezelésen. Így csak magát szívatta a NAV, de még a posta is, mert a 2500 Ft-os díjat sem számították fel.
    Nem volt sok időm még tesztelni, de már látszik, hogy jó kis masina, semmivel nem lassabb, vagy bármiben is rosszabb mint az MXQ Pro+
    A droid egészen használható, rootolt. Pár pillanat alatt feldobtam rá a 005-ös LE-t, de már bootolás alatt nem tetszett, mert teleírta a képernyőt boot üzenetekkel, amit egyik boxom sem csinált a 005-el. Reboot sem ment.
    Raktam helyette 004, 003, verziót, de csak a 002-vel működött minden hiba nélkül. Ez viszont nagyon gyors, egy class 10-es SD-ről a médiatár poszterek egy villanás alatt megjelennek. A távirányítón pár gombot tanítani kellett, nem ment pld. a back, vol up/down. CEC kicsit érdekes, mert minden áron a HDMI1-et erőlteti. Ha másikba van dugva, nem megy. Hosszabb nyúzás nem tudom mikor lesz, mert a hétvégén költözünk.

Új hozzászólás Aktív témák