Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Helló!

    Végre :)

    Télleg tuti kis játék ... annyi baja van hogy a melóból nem megy ... :)

    Én még kispájás vagyok benne, szoktam néha játszogatni, de most kötik az ADSL-t, ha megjön a MatávBoy a modemmel akkor indul be a móka!

    Egy pár észrevétel ...

    Iszonyú szar netem van elméleti 115k gyakorlati 50 ... viszont néha abszolut nem lagol (néha meg de ...), recsegős modemmel (gyk.: telefon ) ki kell próbálni.

    Szerverkeresőnek haszánljatok The All Seeing Eye-t, az megtalálja a Landort is!
    (Amelyen általában turisták vannak ... )

    Sniper training: hangerő föl az egekbe, légzést figyelni, és vagy beszívás vagy kifújás után kell lőni, 1 célpont 1 találat (Nekem spec 38/40 ... >#&>#&> beremegett a kezem ...)

    VISZONT! Ne örülj a sniper trainingnek ... nekem egy hónapja megvan de eccer sem engedett sniperkodni :( Csak megfelelő számú játékos esetén lehet , de akkor is korlátozott számban :(

    Egyik haverom volt egy szerveren ahol CSAK sniper lehettél ... sniper training nélkül is ... csak hülkye és nem jegyezte meg ...

    Ami a nagy igazság ... taktika nélkül bas*hatod ... ha meg idegenek közt jáccol állandóan, nem igazán tucc taktikázni :(

    Kérdésem viszont lenne! Hogyan tudom a Honort növelni?

    P.s.: irc.extra.hu #aa.hu magyar irccsatrona ... csak majdnem mindig üres ...

    Csá!

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    ... reggel van még .. szóval a ''kispájás'' az kispáLYás , a hülkye pedig hülye ...

    Bocsi

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák