Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolcsi20

    senior tag

    válasz haxy27 #2159 üzenetére

    van nagyon messze 1 piros valami...azt kell leszedned 1lövésből ha jól emléxem:)

    Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

  • KBjunior

    tag

    válasz haxy27 #2159 üzenetére

    Egy fehér oslop szerüséget keress és arra löj rá eggyet. Tudomásom szerint még mindig azt kell kilőni. Én és azt szedtem ki. Mindig a végén egy fehér célpontot kell keresni.

    http://youtube.com/KBjuni0r

  • szamuraj

    tag

    válasz haxy27 #2164 üzenetére

    1.) A A A C C B A B D B A E A C C A A D
    2.) B B A B C D A C
    3.) B D B C B B B
    SF teszt megoldások:
    1.) BBA-AAA-ACD-ADB-BCB
    Ezzel nem leszel 100%-os de tovább fog engedni!

    Ne sirj.... éld az életed!

  • Krueger

    csendes tag

    válasz haxy27 #2164 üzenetére

    ha kicsit lejebb olvasol akkor ott már vki leírta/épp nekem :D / a medic test megoldásait.
    de én leírom neked ide mégegyszer h lásd milyen fasza gyerek vagyok :DD
    aaaccbabdbaeaccaad

    bbabcdac

    bdbcbbb


    elvileg ez a 100%os megoldás

    net ügyben sajna nem tok segíteni mert nem ismerem a wifis netet :O

    1 sör nem sör-2 sör fél sör-3 sör egy sör-De egy sör nem sör!:))

  • szamuraj

    tag

    válasz haxy27 #2163 üzenetére

    Az utolso pár méternél kell ''f'' nyomni(aszem bent kell tartani a gombot) és azt kell látnod,hogy meghuzza a zsinórokat

    Időzítés a lényeg!

    Ne sirj.... éld az életed!

  • Krueger

    csendes tag

    válasz haxy27 #2164 üzenetére

    na most már kettő is van :DDD
    az ejtőernyősnél meg próbáld minél később megnyomni az F-et
    nekem k.b. 6odszorra sikerült :W
    aztán a következő meg 10edszerre...
    uh kitartás mert megéri :D

    1 sör nem sör-2 sör fél sör-3 sör egy sör-De egy sör nem sör!:))

  • szamuraj

    tag

    válasz haxy27 #2161 üzenetére

    Sajnos el kell ,hogy szomorítsalak .
    Ha A A-ni akarsz felejsd el a leosztást mert fix válasz idő kell (250ms alatt).
    Még 250ms alatt is lesznek gondjaid ha ingadozik mert leosztás,megosztás,háttérletöltés stb ezt okozzák.
    A másik probléma a Wifi-s net eleve ingadozó válaszidőt ad ennek tükrében
    felesd el az A A.

    Ne sirj.... éld az életed!

  • Krueger

    csendes tag

    válasz haxy27 #2172 üzenetére

    van egy lehetőség h saját m16-ost rakj össze magadnak távcsővel,hangtompítóval + gránátvetővel de ezt 15 honor alatt és nem S.F. pályákon felejtsd el.
    alapból /pályától függően/sima m16-os van,AR,gránátvetős m16,és sniper.
    mondjuk én azért játszok csak s.f. pályán mert meguntam hogyha gránátvetővel vagy sniperrel játszok akkor folyamatosan azért könyörögnek h add oda.
    aztán ha azt mondod h nem akkor már meg is van a sértődés meg megy az anyázás...
    ráadásul mindig azok az emberek könyörögnek akik nem is tudnak játszani ezekkel a fegyverekkel... :Y
    uh ha nyugit akarsz akkor gyorsan szedj össze 15honort és irány az s.f. pályák...

    egyébként az alap m16-ost ''R'' betű a gránátvetős m16-ot ''G'' betű a snipert ''S'' a gépfegyvert
    ''AR'' betűvel jelzik...
    és ezekből válogathatsz...ill. van még ''B'' is de az asszem csak s.f. pályán...

    www.americasarmy.hu

    ide nézz el sürün

    1 sör nem sör-2 sör fél sör-3 sör egy sör-De egy sör nem sör!:))

  • szamuraj

    tag

    válasz haxy27 #2181 üzenetére

    Addig még le nem sípolja,de vigyázz egy pillanatra sem veszisd szemelől mert ujra indul az idő mig beméri.

    Record brief/player stats-ban.

    Ne sirj.... éld az életed!

  • Möhe

    addikt

    válasz haxy27 #2198 üzenetére

    Akkor az vagy admin,vagy cheater. Amúgy a Youtube [link] tele van efféle videóval.

    Az igazi nagyfranc hekkert ha ki akarod szavazni akkor nem is lehet csak fut a számsor a sarokban és vígan leöli a népet. Ha már a csapattársainak is sok a gyerekből akkor még az sem biztos le tudják szedni a kezdőpontjuknál :DDD . Akkor hagyja abba mikor ő akarja vagy ha lement mindenki a szerverről.

  • Rolcsi20

    senior tag

    válasz haxy27 #2200 üzenetére

    nekem nem jön be:F nem ismerem :DDD

    Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

  • Rolcsi20

    senior tag

    válasz haxy27 #2203 üzenetére

    mindíg több pont kell, asszem 10-15honor között kb 1000pont, nálam 73honornál már ilyen 20ezrenként kb:) 90honorosoknak meg állítólag ilyen 50ezrek kellenek....:) szal mire vki eljut 100ig igen csak lesz kb 3millió pontja:D :DDD

    Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

  • Krueger

    csendes tag

    válasz haxy27 #2203 üzenetére

    Áldjon meg a jóisten!
    ugyan nézd már meg azt a nyavalyás oldalt!
    ott megtalálod minden ilyen kérdésre a választ!
    még táblázat is van a honorszintekről...

    1 sör nem sör-2 sör fél sör-3 sör egy sör-De egy sör nem sör!:))

  • Krueger

    csendes tag

    válasz haxy27 #2207 üzenetére

    Mi az a honor szint, és hogyan növelhetem?
    A honor szintedet csak hivatalos, vagy bérelt hivatalos szervereken szerzett pontokkal tudod növelni. A szerverkeresőben a hivatalos szerverek neve előtt America's Army logo vagy egy O betűs ikon található.. A honor - becsület - szint a játékbeli jártasságot méri. Bármilyen sikeres küldetés végrehajtása/ellenfél megölése esetén nő a játékos pontszáma, egy bizonyos ponthatár elérésekor pedig nő a honor szint.

    Hogyan lehet offline játszani?
    Buta és lassú bábuk ellen tudsz játszani, amiket konzolparancsokkal tehetsz meg!
    A további információkat a konzolparancsok FAQ-ban a vége felé találsz.

    Mikor kapok ROE-pontot, és hogy kerülhetem el?
    Ha megszeged a bevetési szabályzatot (ROE - Rules of Engagement), akkor pontlevonás a büntetésed (Score képernyőn ROE oszlop). Mínusz pont jár csapattárs megöléséért/megsebesítéséért, túsz vagy civil lelövéséért és megsebesítéséért. Egy bizonyos határ elérésekor a szerver kirúgja vagy megöli az illetőt. A ROE pont csökkenti a játékbeli pontszámot, ami akár csökkentheti a játékos honor szintjét is.

    Hogyan számolódik a ROE?
    Tudomásunk szerint a ROE számolása még nem változott és még mindig így van: Dupla ROE jár csapattárs meglövéséért az első 30-45 másodpercben. Szintén dupla ROE ha a megsebesített társ neve zölden látszik a képernyőn. Még mindig létezik az Auto-Kick a kör első másodperceiben (lehet például, hogy az első 3 másodpercben nagyobb a szorzó). Minden játékos 100 életerőponttal rendelkezik. 1 ROE-t kapsz minden egyes életerőpontért. Ha megölsz egy társat akkor pluszba kapsz még 40 ROE-t. Tehát ha lelősz egy teljesen egészséges csapattárasat akkor 140 ROE-t kapsz, amit még növelhetnek az előbb említett különféle szorzók. A felcser (Medic) és a vérzés megjelnése óta észrevehető pár változás ROE szempontjából is. Tapasztaltak néha óriási ROE-t gránátoknál és kevesebb mint 40 ROE-t csapattárs megölése esetén.

    Hány pont kell a következő honor-szinthez?
    Egy Honor-szintlépéshez a következő számú pont kell:

    1-10: 500
    11-20: 1,000
    21-30: 2,500
    31-40: 4,000
    41-50: 6,000
    51-60: 9,000
    61-70: 13,000
    71-80: 23,000
    81-90: 43,000
    91-99: 83,000
    A honor szintnél mindig a hivatalos oldalon illetve a játék ''Personal Jacket'' oldalán mutatott adatok a mérvadóak.
    Amint az látszik a szerzett pontok függvényében a honor nem lineárisan nő. Tehát egy 20 honoros játékosnál a 60 honoros nem háromszor, hanem tizenötször több pontot szerzett!

    Hogyan tudom megoldani a feladatot?
    A feladatot (pl. rab kiszabadítása, computerhackelés, fényképek készítése, stb...) a USE gomb megnyomásával, és folyamatos tartásával lehet megoldani.

    Hogyan különböztessem meg az ellenséget a baráttól?
    Egy közeli barát esetén a célkereszt zöldre, ellenfél esetén pirosra vált. Árulkodó jel lehet még a ruházat, illetve a fegyverek hangja. Ha végképp nem tudjuk felismerni, hogy barát vagy ellenség, NE lőjjünk, hanem kérdezzük meg rádión, hogy egy csapattársunk van-e ott.

    Hogyan patch-eljem a játékot?
    Ha bármilyen gond adódik, általános érvényű szabály ennél a játéknál, hogy a patch-et mindig friss installra telepítsétek. Ezért őrizzétek meg az előző verzió telepítő állományát. Új verzió kiadásánál rendszerint megrohamozzák az authorizációs servereket, ami miatt kimaradások lehetnek. Ez kihat az online játékra, új játékos regisztrálására, meglévő játékos adatainak karbantartására illetve a kiképzés eredményeinek elmentésére. Ez kb. egy hétig szokott tartani.

    Újratelepítettem az Army-t. Megint meg kell csinálnom a kiképzéseket?
    Nem. A kiképzéseid eredményei a központi (Auth) szerveren tárolódnak. Újratelepítés után bár a játék nem jelzi, hogy teljesítve vannak a trainingek, de tudsz csatlakozni a szerverekhez. Ha a login képernyőn betöltöd az adataidat (LOAD), akkor betöltődnek az adataid

    Hogyan kommunikálhatok a többi játékossal?
    A csapattársakkal legegyszerűbben rádión beszélhetünk, de lehetőségünk van suttogásra (whisper), kiálltásra (shout), vagy akár kézjeleket (hand) is adhatunk. A hozzájuk tartozó billentyűket a beállításokban rendelhetjük hozzá. Egy billentyűvel akár a helyzetünket is megadhatjuk (Report In), melyhez a billentyűt szintén beállíthatjuk.

    Hogyan élesítem a gránátot?
    Ha elővettük a gránátot, és megnyomtuk a lövés gombot, tartsuk lenyomva, miközben megnyomjuk a jobb egérgombot. Ekkor kb. 4-5 másodpercünk van a gránát felrobbanásáig. Flashbang (villanógránát) esetén ez kb. 2 másodperc, úgyhogy vigyázni! Hasonlóképpen járhatunk el a füstgránáttal. Ahhoz hogy eldobjuk, engedjük el a lövés gombot.

    Mi az a CEM?
    Combat Effectiveness Meter, magyarul harcérték mutató. Minél magasabb, annál kevésbé mozog a célkereszted és annál pontosabban tudsz lőni. Úgy növelheted, hogy minél alacsonyabb pozícióba váltasz, vagyis lehetőleg guggolva vagy fekve és ne állva mozgás közben célozz. Némely fegyveren található bipod is, amivel ha letámasztod a fegyvert, akkor a CEM még magasabb tud lenni. Ha egy Fire Team Leader vagy a Squad Leader közelében vagy, akkor még egy kis plusz CEM bónuszt kapsz. Ha pl. a Squad leader a sniper közelében van, akkor a mesterlövésznek nem is kell letámasztania a puskát, mert meg se moccan a célkereszt. A többi csapatárs közelsége is javítja kis mértékben a CEM-et.

    A fegyverválasztó képernyőn mi alapján dől el, hogy ki választhat először fegyvert?
    Két dolog határozza meg. Az előző meccsen összeszedett pontok és a honor szint. Aki az előző körökben a legtöbb pontot gyűjtötte össze, annak a pontszáma lesz a viszonyítási alap, azaz 100%. A többiek ez alapján kapnak egy besorolási értéket. Ha pl. az első ember 500 pontot szedett össze, akkor ő besorolási pontként 100-at kap. A második ember, ha ennek a felét éri el, tehát 250 pontot, akkor ő csak 50-et kap. Ez után, ehhez a számhoz hozzá kell adni a honor szintet és akinek a végén a legtöbb pontja lesz az választhat először fegyvert, a többiek pedig utána, csökkenő sorrendben.

    Épphogy belépek a szerverre és csatlakozok az egyik csapathoz, a következő körben azonnal átdob. Mié
    Az hogy kit rak át a szerver attól függ, hogy ki mikor csatlakozott a szerverhez. A régebb óta bentlévő játékosok prioritást élveznek. Tehát ha egyenlően vannak a csapatok, de valaki átáll, aki előtted csatlakozott, akkor téged (vagy a legutolsónak csatlakozott játékost) fogja a szerver áttenni.

    Mikor használhatom az általam összeállított M4 SOPMOD-omat? (SF fegyver)
    # SF kiképzések teljesítése (AVWID, E&E)
    # Legalább 15 honor
    # SF pályán kell játszanod (SF Hospital, SF Village stb.)
    # A fegyverválasztó képernyőn a C18 feliratú helyet kell választanod.

    Összeállítottam a saját M4-emet, de a hangtompító nincs rajta!
    A hangtompítót minden körben manuálisan kell feltekerni, amit alapból az L gombbal tehetsz meg.

    Hogyan javítom meg a bedöglött fegyveremet?
    Ha bedöglik a fegyver, a fix jam felirat villog a képernyő bal oldalán. Az F betű (alapbeállítás) megnyomásával javíthatjuk meg fegyverünket.

    Hogyan találhatok magyar játékszervereket?
    Valójában nem igazán fontos, hogy magyar szervereken játsz, de ha mégis erre vágysz akkor ezen a lapon a ''servers'' menüpont alatt láthatsz egy párat.
    Inkább az a fontos hogy olyan szervereken játsz, amiknek a pingje alacsony.

    Muszáj amerikai katonának lennem?
    Igen. Ebben a játékban mindenki amerikai katonának látja magát.

    Hogyan tehetek szert Opfor fegyverre (pl AK)?
    Két lehetőséged is van erre:
    1. Elveszed egy halott (ha nagyon ügyes vagy akkor élő:D) ellenségtől.
    2. egyes pályákon, ahol van IF jelzésű katona, azt választod.

    Mindenkinek ugyanolyan sűrű a köd? Mitha mások messzebbre látnának.
    Elvben mindenki, aki nem csal ugyanolyan ködöt lát. A kódolás sajátságai miatt azonban a képernyő szélét használva messzebbre láthatsz.

    Az AA.com-on hogyan tudok magamnak speciális ikont szerezni?
    Valószínűleg sehogy. Ezekhez az kell, hogy az amerikai hadseregben szolgálj, légy amerikai veterán, beta-teszter, vagy fejlesztő.

    Egyszerre kiakad a szerver, mindenki megáll csak én tudok mozogni (de pl futni nem). Mi történt?
    Megáll, vagy újraindul a szerver. Megszakad a kapcsolat, te még vagy a pályán egyedül, csak éppen semmilyen további adatot nem kap meg a kliens, mert nincs honnan. Keress másik szervert.

    Nem tudok újratölteni. Kiürül a fegyver, úgy látom tölt is, majd aztán megint üresnek jelzi. Miért?
    Ez egy bug (hiba) a játékban. Általában használ, ha eldobod a fegyvert és újra felveszed.

    1 sör nem sör-2 sör fél sör-3 sör egy sör-De egy sör nem sör!:))

  • Krueger

    csendes tag

    válasz haxy27 #2207 üzenetére

    ezt volt nehéz megtalálni :F
    Faq-americas army kezdőknek címszó alatt található

    A csalókkal kapcsolatban annyit h jól gondold meg kit nevezel annak!
    és nem kell azon csodálkozni ha egy 50-90honoros player rögtön leszed!
    valszeg nem először jáccik :U

    én az elején csak arra játszottam h az első egy percet túléljem vhogy...
    most meg átlag 2-3 mókust szedek le körönként/50-90honorosokat/ és jó a túlélési arányom is attól függetlenül h melyik csapatban vagyok...
    már elég jól megy az assault is.Kezdek rákapni :D
    de ez csak a pipe
    másik pályán valszeg kiszednének az első percben...

    uh csak kitartás...mert annélkül nem megy! :DDD

    1 sör nem sör-2 sör fél sör-3 sör egy sör-De egy sör nem sör!:))

  • KBjunior

    tag

    válasz haxy27 #2203 üzenetére

    1-10 HONOR között: 500 pontonként
    11-20 HONOR között: 1,000 pontonként
    21-30 HONOR között: 2,500 pontonként
    31-40 HONOR között: 4,000 pontonként
    41-50 HONOR között: 6,000 pontonként
    51-60 HONOR között: 9,000 pontonként
    61-70 HONOR között: 13,000 pontonként
    71-80 HONOR között: 23,000pontonként
    81-90 HONOR között: 43,000pontonként
    91-99 HONOR között: 83,000pontonként növekszik a honorod.

    Ennél érthetőbben és szebben nem tudtam leírni. :D :DDD

    http://youtube.com/KBjuni0r

Új hozzászólás Aktív témák