Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Whit3Rav3n #617 üzenetére

    Ha nem hiszed akkor el kell fogadnod a kolléga által linkelt tesztet is... [link] Én meg hiszem,hogy a tesztek nagy részét össze-vissza pénzelik,szóval én nem hiszek csak a szememnek,be lehet állítani úgy,hogy kifusson a 2GB VRAMból a kepler...volt itt a PH!-n is ilyen teszt,8XMSAAval küldték a 660TI,mert hát ez "100K-ba kerül bírni kell",én meg úgy gondolom nem kell... mert mozgóképen MONITORON nem látod a 4XMSAA vs 8XMSAA difit... TVn talán...az infinitere is rá lehet adni olyan dolgokat amitől még rosszabbul néz ki,de legalább felezi az fpst...pl DOF...hatalmas technikai elörelépés amikor a mosott kép több terhet ró a vgara,mint a tiszta éles.. Naná,hogy az MSnek nem érdekes egy gyors api pcre... vedd csak meg a konzolt...AMDnek is jó így,a cuccuk van benne... ti meg itt veszekedtek a semmin...GCN a nagy tehnika amikor a GPUból CPUt csinálnak,és még örüljünk is neki... istenem... :(
    Majd az út végén amikor diszkrét vgat sem lehet kapni csak egybe csomagolt konfigokat,vállon veregethetjük egymást,A KASSZÁNÁL...jót vitatkoztunk... ;]

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák