Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Petykemano #45317 üzenetére

    Én sem értem, hogy lehet kiadni official minősítéssel egy olyan drivert, amivel konkrétan nem működött a megjelenítés, be sem kapcsolta a monitort a kártya, illetve folyamatos reboot:

    To say that not everything is smooth sailing with Intel Arc at this time would be an understatement. The official "stable" 101.1743 driver from Intel's website is everything but! I encountered numerous bugs including bluescreens, corrupted desktop after startup, random systems hangs, system getting stuck during shutdown sequences, and more—very frustrating issues that made me ask myself "WTF? Has anybody even tested this driver once?". A couple of times I had to replace the Intel card with an NVIDIA card so that Windows would actually boot—because the Intel driver can no longer load and that kept breaking things—so I could manually wipe the Intel driver and pray that a new driver install would work better. LINK

    Viszont a béta driverrel jól működött a kártya, le tudta tesztelni W1zzard, de ez mostani, júliusi release, tehát mostantól van használható driver az A380-hoz. (Bár meg kell jegyezni, AMD konfigon ment a teszt, és szerencsére működött az AMD ReBAR implementációjával. Lehet, pont az AMD rendszer miatt nem volt jó az official driverrel a kártya, de ez csak feltételezés.)

    Jó lenne azt látni, hogy tovább fejlődik a driver, többet nem lesz használhatatlan release, de másoknál is előfordult már ilyen baki, az Intel miért lenne kivétel? :DDD

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák