Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    válasz Yutani #44115 üzenetére

    Köszönjük Emese :DDD Ha akartam volna akkor már rég vettem volna egy rx 570-t,de nem használtan hanem újonnan 43-ért. ;) De erősebbet akarok mert sokáig nem akarok megint cserélni.Azért várok valamit amd-től is mert egy nem sürgős, kettő meg szeretném a pénzem minnél jobban elkölteni.(de sajnos anyira nyögvenyelős az amd hogy lehet mégsem várom meg)De köszönöm hogy te jobban tudod mit akarok :C Neked is szia... ;]
    U.i. : (leírom azért a történetem röviden,ha már enyire érdekel itt pár embert ok? :) Szóval kb fél éve gondoltam egyet és eladtam a g4560/alaplap kombóm mert volt egy kis pénzem,és megvettem az új lapom procim.Közben figyeltem hogy mi jön mi nem,és milyen áron.Pár hónapja vettem még 2×4 gb ramot is,hogy abból se legyen hiány.Szóval mivel nem vagyok milliomos meg mint írtam van rendessen más kiadásom,meg nem is sürgős annyira,ezért a kártyára még nem kerűlt sor.De mint látható folyamat költöttem a gépre,hja kártyát 100 évig biztosan nem fogok venni. :C Ti ezen rugóztok,oké jó...)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák