Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Z10N #35407 üzenetére

    Igen most nagyon nehéz GPUkról meg APUkról beszélni mikor itt a 2nd Gen Threadripper (2950X) meg az Epyc de azért próbáljuk meg
    Z10N:Linus egy akkora troll hogy ilyet én még nem láttam :))))
    Ki meri írni hogy kapott egy Intel Videokártya Prototipust :Y Se mosolyjel. se kérdőjel, ekkora klikk vadász videót még nem láttál sokat mosolyogtam rajta tegnap főleg hogy milyen Intel kártyát mutogat...OMG
    Már tegnap ezer körül forgott a diszlájk.

    Crytek: Értem én hogy neked nem ez kell, de AMD piacok lefedettségében gondolkozik, és még mindig azt gondolom hogy jönni fog ezekre valamilyen kézikonzol is.
    Robotika kiállításon voltam nemrég ott volt egy előadó aki úgy hívta magát jövőkutató, legyünk most mi is pár mindat erejéig ezek.
    Ha meg a gyengébb tipusok ára lemegy megfelelő szintre nem vagyok benne biztos hogy pár év múlva nem lesz tele a világ az okoskütyükben Amd Apukkal.
    Okoshütőkbe, KUKA robotokba, mert a grafikai processzoroknak van egy másik funkciója a szuper kijelző megjelenítésen kívül a kódolás dekódolás képessége amivel nagyon magas biztonságot el lehetne érni.
    Ma még a Cryptonight és társai használják de ez idővel változhat.
    Mert senki nem szeretné ha hekkerek az okosház fűtését viccből felvinnék 50 fokra...
    Visszatérve a jelenbe A SONY már cáfolta hogy Computexen új PS5öt vagy VR sisakot villantana.
    Így egyre messzebb kerülünk egy Amds GPU bejelentéstől is úgy érzem.
    stratova: Szerintem is van itt valamilyen paktum Intellel piacmegosztásról, de még mielőtt valaki KARTELezést kiállt (bár a Ganxsta örülne neki ;) ) azért itt nem készletvisszafogásról van szó mint a memóriaáraknál ugye
    De az első momentumot nagyon megnéztem volna.
    Liza asszony egy Intel ügynök keresi önt a kettes bejáratnál azt mondja Vegát akar az APUjukba :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák