Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Habugi #30797 üzenetére

    Foleg hogy az MI25 1525MHz-erol indultunk, most tartunk ~1700MHz-nel tuningban. Ez ugyan meg mindig csak ~10-11% de ennel sokkal tobbet a Ti-ken sem lehet huzni (max ha az NV altal megadott boosthoz nezi az ember aminel amugy sokkal magasbb orajelen mennek a kartyak.

    Azert ahhoz hogy a Vega tenyleg igazan jol mutasson majd a tesztekben le kell hozza a driver azt a gyorsulat amit elvarunk tole es ez alaphangon ~25% korul kellene hogy legyen. Egyelore bizakodo vagyok, mert osszessegeben az eddigi FE tesztekbol meg tapasztalatokbol kb az jott le hogy meg mindig a modositott Fury driverrel megy az FE es szinte semmi Vega specifikus ujitas nem aktiv benne (foleg nem jatek optimalizalasok, shader forditasok)

  • Petykemano

    veterán

    válasz Habugi #30797 üzenetére

    Nem,nem, dehogy.
    Hát a fogyasztást nézd meg. A gcn esetében ultramagasnak számító frekvencia mellett is csak lemarad a stock 1080titől és hol van az octől? Nem?
    Te vennél 10%-kal gyengébb gput 33%-kal nagyobb fogyasztással? Há'nem? És az Amd nem adhatja olcsón,
    Mert nagy a lapka, drága a hábéem és ilyen fogyasztáshoz kell a vastag pcb meg a vrm. Há'nem? Há'de! Megint igazam van. Annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom. Úgyhogy ennyike

    Akarom mondani, a zöldszemüvegesek még beleköthetnek a fogyasztásba. Azért az érdekelne, hogy hogy csinálják, hogy 400W-ot viszonylag alacsony hőmérséklet mellett hűtenek. A 14LPP nagyon érzékeny a hőre, tehát az alacsony hőmérsékleti cél érthető.
    Én továbbra is 1080ti fölé 10-20%-kal várom. (Csalódni nem fogok, mert nem az én árszintem)

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák