Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JordyG

    tag

    válasz #45185024 #30654 üzenetére

    A vizes változat, a kerete miatt is én inkább stabil értékeket várok ingadozások nélkül, felső tartományban, hogy ezzel meddig lehet kitolni a MHz-eket, ??? nem hinném, hogy túl sok OC potenciál lehet.

    Stephen ezt egy 1080 Ti FE -vel is megcsinálta. ott MHz-ben 25%-ot tudok rátolni, de nyilván más hardver más eredmény. A következő videójában vagy ha azt is elnyújtja a harmadik felvonásában megkapjuk a Vega FE eredményeit is. Bár kérdés mennyi lesz releváns egy teszt, tudva, hogy driver szinten nincs kihajtva az egység teljesen. De részeredménynek azért érdekes lehet.

    A magam részéről tudom, hogy ha munka közben jön egy olyan opció, hogy baromi nagyot ugrunk, és nagy bevételt hoz várhatóan, akkor a végéig hallgatok, és kiosztom a vaskos jutalmat, amolyan csöndben, had lehessen hallani az ovációt ami fogadja. A másik véglet ha azt látom, hogy kidobjuk a belünket és ha aranyat izzadunk akkor se léphetünk előre, azt viszont közlöm egyből, hogy gyerekek .--> megértem azt aki nem bírja tovább, és menni akar, nincs harag de a dolgot be kell fejezni, hogy túl legyünk rajta és újba kezdhessünk.

    Ha nem évek óta hallgatnánk és látnák, hogy mindig majd a jövő, akkor hajlanék az első verzióra, így viszont csak remélni tudom, hogy azért a nagy titkolózás és hallgatás mert betaláltak és most az egyszer szeretnék úgy kiadni, hogy ne hónapokat kelljen várni amíg kifaragják a díszdobozt, hanem kiadáskor ott legyen az erő.

Új hozzászólás Aktív témák