Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz #45185024 #27817 üzenetére

    Szerintem ne nagyon keresd az összefüggést. Ezek a level 3 meg hasonlók.. az NV-t nem érintik? Ők érdekes módon egből tudtak csúcs karikat hozni, a Ti is kint volt már csak más néven (meg egyesek szerint asztalira áthozhatatlan formában) szóval ahhoz sem kellett idő. Inkább a
    HBM2 a fő ludas, meg az hogy nem képesek olyat tervezni ahol a fogyasztás-teljesítmény arány megfelelő. Már a polaris megjelenésekor akin nem volt piros szemüveg vakarta a fejét hogy még azt sem tudták tartani ami tervben volt és csúnyán megcsúsztak vele, ez pedig tovább viszi magát a felső körökbe is.

    A HBM 2 meg neked nem érdekes? Most már 4gb-ig mentek le, és csúcs 8gb Te ezt vártad? Biztos hogy voltak problémák. Most már mindennel trükköznek, ez nem vet túl jó fényt arra hogy mit kapunk. Memória trükk, számítási teljesítmény trükk.
    A megjelenés is megérne egy misét október-december-év eleje, máj.5., most valahol nyár eleje az esedékes.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

  • Petykemano

    veterán

    válasz #45185024 #27817 üzenetére

    Szeritem a GF esetében a lvl3 csak marketing. A polatist egy éve gyártják, ennyi idő alatt finomodott annyit a GF kezében levő 14lpp licenc, hogy már 100mhz több jön ki belőle. Gondolj arra az akkor még golden sample xfx 480gtr-re, ami 150w-On belül vitte a 1400mhz-et.
    A polaris mindenképpen pipe cleaner volt. Ugye arról is sokat pletykáltak, hogy nem véletlenül gfx8.1 És én mindig is azt mondtam, hogy a polaris talán csak egy eredetileg 20nm-re tervezett Tonga befejezése.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák