Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Z10N #27195 üzenetére

    "ez a marketing bullshit" Neked igazad van, minden marketing az ;)
    De nézd az egészet más szemmel. A PR az PR.
    Egy önreklám, amiben keresnek a kártyának egy célközönséget.
    Erről a PR-ről mindig az jut eszembe hogy A katicabogár vérszomjaas ragadozó csak jó a PR-ja."
    Nézzük Füles kedvenc képét:

    Ebből mi nem igaz szerinted ?
    1. A FinFET 14 3. generációja, Igaz? Igaz.
    Ne mondjuk ki a nevét akkor de lehet rá új generációt elnevezni nem ?
    Persze ettől még fájni fog az alapból 9 ezres Memória hiánya (húzva biztos tudja, de amúgy meg tudná húzva a 10-et ez hiányzik :)

    2.Agresszív tunning és magas órajelek. hozza magával a generáció váltás meg a kisebb fogyaztást is, maga az 1500 azért nem volt annyira általános ha most az lesz a csúcs "ajánlott" kártyáknál az jóóó
    De nekem nem ebben van a mondanivalója hanem hogy mutatja hogy a Vega is jöhet 1500 fölött !!!

    3.Hát Ja... nem ment vissza több monitornál a 300-as alapórajelre a Freki és sokat fogyasztott Idlen, Youtubbereknek meg grafikusoknak gondja volt ha most nem lesz az nem annyira baj, de úgy látszik ehhez át kellett tervezni valamit .

    4.Robusztus Partner Dizájn. Láttuk a Red Devil Golden Sample-t ! és az AORUS XTR-t, a PULSE is uj kártya sorozat és a Nitro Limited Edition esetén is valami nagyon újat igérnek a számlálók.
    Ráadásul van ott valami nagyon izgalmas a 6+8 PINnel is.

    Én nem érzem hogy Hazudnának csak sokan a számozás miatt többet várnak. Csak az árakon fog itt múlni a történet. úgy érzed az NV refress ettől többet fog adni ?

    [ Szerkesztve ]

  • -Solt-

    veterán

    válasz Z10N #27195 üzenetére

    Ilyen a marketing, részemről ezekre már teljesen immunis vagyok, úgysem ezek alapján döntöm el, hogy milyen VGA kell. Egyébként meg szerintem nem lenne szerencsés egy nemrég megjelent kártyához hasonlítani, főleg, hogy teljesítményben alig van különbség. Üzleti szempontból abszolút érthető, hogy azzal hasonlítják amivel szemben jobb az összkép, ráadásul logikusabb is a potenciális vásárló réteget megszólítani, nem azt aki mondjuk fél éve vett egy 480-t.

    Onnantól kezdve pedig, hogy 20-30 euróval olcsóbban jön a kipofozott 580 mint ahogy a 480 kezdett, szerintem nem nagyon érheti szó a ház elejét.

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák