Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz #85552128 #13782 üzenetére

    Annak ellenére, hogy AMD kártya van a gépemben most is, nem vagyok elvakult, én is látom a gyengeségeiket meg erről az oldalról nézve nem éppen szimpatikus üzleti döntéseiket és ha kell szidom is őket mint a rossz pénzt, de azért azt az egy két napot várjuk már meg amíg megjelennek az első komoly tesztek és szerintem majd utána alkosson mindenki véleményt. Ennek így semmi értelme, hogy előre betáraznak így páran, hogy fújj előre megmondom, hogy mekkora szar lesz. Honnan tudja azt előre bárki is amíg nem láttuk a konkrét számokat hmm? Az, hogy hónapok óta meg a pletyka a neten oda vissza, megjelenik mindenféle inormáció, amikről nem lehet eldönteni, hogy igaz e vagy csak spekuláció (még akkor sem ha igazként tálalják), mindenkit minimum megfontolt hozzászólásokra kéne, hogy intsen, nem pedig csípből tüzelésre.
    Harmadrészt milyen szempontból és kinek lesz szar az r9 3xx sorozat? Mert ugye nem mindegy az sem, hogy mi a jelenlegi kártyája az embernek amit adott esetben le akar cserélni a 3xx sorozat valamelyikével. Lehet, hogy egy 2xx -hez képest nem lesz akkora előre lépés, de 7xxx, hez vagy még régebbihez képest simán lehet. És utoljára: hogy szerintem az AMD tisztában van azzal, hogy melyik 3xx melyik nVidiával szállhat harcba és az árakat is eszerint fogják alakítani. Az első 1 hónap árai nem mérvadóak, ilyenkor minddig az ujdonság erejében lendületből vásárlókat akarják lehúzni, utána meg beáll egy normálisabb szintre. Na majd akkor nézzük meg hogy minek meg hogy van értelme, és hogy vajon öngólt lőtt ez AMD vagy nem.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák