Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Devid_81 #68 üzenetére

    Passz, olyan £400-450 -re tippelek latatlanban. Erdekes dolog, hogy ide AMD -re nincs annyi dedikalt OC -ra valo alaplap.
    Giga fronton is megnezem most, mi a helyzet. Az Xtreme az piszok draga, MSI -t meg elvbol nem veszek soha tobbet.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • Chaser

    titán

    válasz Devid_81 #68 üzenetére

    jó hát, nekem a design nem tetszik
    de mondtam ha 20e-ért veszel lapot nagy csalódás akkor se érne, itt nem kötelező százezeré' lapot venni
    3xxx-nek reálisan 4300 körül volt vége allcore, jobbak mentek esetleg többet 1-200mhz-cel, 6 magosig a 20e ft-os alaplap max 100mhz-et hagyott bennük, 8 magnál komoly terhelés alatt már nyilván nyiknyikölhet a vrm, szóval értelme nem sok van 1-200mhz pluszért küszködni
    aki mindent manual akar beállítani, meg 8-12-16 magot akar annak "kötelező" 20e-nél drágább lap, egyébként teljesen egyéni mi mennyiért és mivel vesz drágábbat, én speciel csak a design miatt, már a 26-8e-s b450m gamingnél sem tudtam a vrm bordát 55 fok fölé vinni max terhelésen 3600-tal ( :az olcsóbb lapnál meg 65-70 fok volt, na bumm
    toma/mortar vrm rszélege és hűtése nagyon jó, bios-ra se láttam nagy panaszokat, mellényúlni bizos nem fogsz vele, osztán' ha sokkal drágább lapot akarsz venni mert csak, akkor nyilván azt veszel, azok már 8-12 magig az utolsó mhz-et is kitapossák majd 5xxx-ből, akkor is ha beledöglik a cpu ;]

    szerk:
    BMW001
    nem érdekes, hanem teljesen felesleges dedikált oc-s lap 7nm zen alá
    annak a max 1% rétegnek akinek van rá igénye gyártanak néhányat iszonyú felárral, amit meg is érdemelnek a fentebb elmondottak miatt
    egyrészt ezek nem kazánok mint az intel 5ghz+ 6-12 mag, másrészt órajelben sem futnak annyit, én nem szoktam túlbonyolítania tuningot, de ha max 100mhz-cel ment kevesebbet 24/7-re a budget lapomban a 3600 mint bármelyik akár 3-4x drágább lapban másoknál, akkor sokat mondtam, több magnál meg az allcore oc órajele lesz alacsonyabb, szóval azok is éppen elzümmögnének benne okosan
    ezeket finomhangolni kell - lehet -, biztosan nem hoz akkora élményt mint az intel tuning

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák