Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Alpi. #636 üzenetére

    nálam a 60 alatti fps már nem gyóóóóóó' ( : viszont igazából több sem kell, elvagyok vele, max kíváncsiságból érdekel a144
    de ezt tudta nagyon korrekten a 3600 3000-es ramokkal, vsync 60hz-en játszottam, még a rettegett ac. od. is nagyon rtikán zizzent meg - nem a vga miatt, ott a 0,1% esett be cpu miatt , 1600af/2600 4g-n élvezhetetlen droppokat okozott smt nélkül, smt-vel meg játszhatalan volt kb -
    cb-t én sem tekintem szentírásnak, de kiindulási alapnak érdekesnek tartottam, mert a render azért nem szintetikus benne
    multi cb20-nál sem vettem észre hatalmas %-os eltéréseket uo. magszámnál és órajelnél
    igazából játékból itt a leghúzósabb ami nekem kell a doom 2016, ott valszeg' mindegy 3000-es 3600-os ram
    ha videóvágásnál hozna érdemit, tényleg érdemit, nem 5-10%-ot, akkor azért megfontolnám a gyorsabb ramot
    cpu-t azt visszafogom, ha beesik az 5600 reálisan 3,6 max 4ghz-en tudom majd járatni ha tényleg finomodott a fogyasztása, kis házba megy, a 3100-at úgy nézem 4g-n tudom járatni szépen majd
    úh. ramon tudok még erősíteni, de csak ha tényleg érdemes
    én maradtam az all core-nál, ahogy én használom a cpu-t az avx se ölné meg ( : kis sz@ros 3100 1,1v-on tud 4g-t, 3600-osnak 1,2v kellett hozzá
    ha már 3100, levettem a feszt fix 3,6-os órajelnél, ment, megint levettem, ment, 750mv-ig engedi a lap, ment, prime stabil
    de 1v alatt a cb20 eredmények nem hozzák a "kötelezőt" :d én ilyet még nem láttam, 750mv-on is uagyanannyi pontot ad mint akár 975mv-on, és nem tudtam elhasaltatni, de mégis a teljesítmény nincs meg 1v alatt
    3600 az fogta magát és elhasalt 3,6-on 950mv körül, azt értettem, kevés volt a fesz, ezt viszont nem értem :N

    szerk:
    az a multi platform már megvalósult egyébként, soc-nak hívják a konzolokban
    már csak át kell ültetni pc-be is chipletes gpu-val
    szerencsére arról is szereztek tapasztalatot, hogy dolgozzon közös ramon a vga és a rendszer, ehhez viszont desktop vonalon új alapok kellenének, de a távolabbi jövő sztem ez lesz

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák