Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz jokeph #15923 üzenetére

    nálam csak stockok és scythe jártak mióta újra pc-zek - brocken3 kósza kitérő volt - , ahogy az lp shadow rock is, mondju az rendben volt, megtartottam - tegyem hozzá első vásárláskor olyat sikerült kifognom, amihez olyan am4 lefogató volt ami a gyártó szerint nem is létezik ( : 90 fokkal elforgatva lehetett csak felszerelni, 1,5-2 évvel később már volt am4 lefogató mikor újra vettem -
    de az a kis sz@r a 3800x-et is némán megoldja 4ghz-ig - max 500 rpm -
    prisme hűtőt azt gy.b.-től vettem, mondta elég kacifántos volt a talpa, csiszolt rajta, de még most sem 100%-os - de a ventije jó lesz nekem design elemnek, mert bár brummog a motor már 1000rpm alatt is, de 3-400-on még kb alig, és qrva jó a design és a most beállított effekt ( : -
    dc sztem hátrány 7nm-nél, egy picit kiáll az egyik cső a síkból és megette a fene
    beleöntve rézbe és síkra csiszolva a tuti(bb), korrigálni is könnyebb ha valaki a gyártó helyett akar dolgozni
    ha kilyukad a cső csiszoláskor az szívás..gáz elillan és akkor gáz lesz ( :

    keIdor
    az pl lehet egy alternatíva, de ha csak a cache mérete változik azt kár lenne 6xxx-nek hívni, az lehetne az említett xt pl, de kiderül

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák