Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raggie

    őstag

    válasz PuMbA #15401 üzenetére

    Abban azért igazat adok Rick4 kollégának, hogy ha és amennyiben ŐNEKI semmi plusz dologra nincs szüksége, csak alapon menjen a proci-RAM és működjön.
    Akkor ha ezt megadja neki a kevésbéminőségibb alkatrészekkel szerelt Asrock lap is, akkor mi a fenének vegyen drágábbat?
    Nem lesz gyorsabb az alap órajele azért, mert minőségibb VRM táplálja.

    Clint Eastwood FTW

  • Rick4

    félisten

    válasz PuMbA #15401 üzenetére

    Ezerszer átbeszéltük már, a minőségi alkatrész foglama relatív, van még olyan lapom asrockból, amelyk szintén nem a csúcskategória volt, és 2012-be lett véve, tegnap rakosgattam össze a gépeket, fogtam 5-6 éves asrock lapot, ami ment már eleget, mégsincs semmi baja, plusz autóalkatrészeket importálok, ahol van épp elég elektronika, szóval elég jól tudom, mi az ami a tervezés szerinti minimumot tudja, nem többet, de azt beton stabilan, szóval egyelőre még mindig ott tartunk, hogy nevezhetjük bármilyennek is az alkatrészeket, ha a lap totál hibamentesen, gond nélkül üzemel.

    Asus meg gigabyte nálam mint írtam, nálam rég leszerepelt, és persze biztosan fejlődtek, de az ellenérzés 10 év elteltével se csillapodott. :D Itt még nem volt csalódás, szóval oké, biztos igazatok van, de nálam ez a "kevésbé minőségi" dolog nem jelentkezik semmiben... Illetve de, egyleőre csak a jóval olcsóbb árat látom, sok sok éves lapoknál is csak ez van, nincs másik oldal.

    Nem húzom már sehova a ramokat, (azt se tudom, hogy kell húzni, csak egy xmp profilt raktam be neki) mindjárt gép kikapcs, holnap meg itt lesznek az új ramok, ezek csak erre a másfél napra lettek betéve, holnap teszem vissza a régi gépbe, amit meghirdetek.

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák