Új hozzászólás Aktív témák

  • _Horka_

    aktív tag

    Na ennyit a jóáras nem x-es procikról... [link]
    No és van egy kis infóm is a CTR 2.0-val kapcsolatban. A procim silver sample lett. 4750 Mhz all core fix 1.320V mellett, CB20 6350 körül... egész kellemes. Jópár fokkal hűvösebb így a proci (70-73 fok full terhelésen). A hybrid oc-nak köszönhetően, megy a PBO is. 70%-os terhelés felett kapcsol a profil1 az all core oc-val, alatta meg megy az 5Ghz+ boost.
    Nem rossz deal, de azért jobban tetszene, ha ezt "alapból" tudná a masina. Sajna, a CO támogatás majd csak a CTR 2.1-el jön be, addig így lehet játszani vele.
    A program egyébként tetszik. Hatékony és jól működik. Én semmi rendellenességet nem tapasztaltam. Sőt, a beállításaimmal és PBO-val is lefutott a CTR diagnosztikája gond nélkül (igaz, minden test alatt jelezte, hogy magas a feszültségesés, de az LLC mode7 miatt nem is csoda :D) .
    Szóval, immár támogatom én is patreonon ezt a srácot... megérdemli az DCR (dram calculator fo ryzen - lövésem nincs, hogyan kellene rövidíteni :D- és az CTR miatt is... :)

    [ Szerkesztve ]

    STRIX B650E-E, AMD Ryzen 7 7700X, MSI GXT 4070ti, KINGSTON FURY Rendegade 6400MHz 32GB @6000 - KF564C32RSK2-32, Fractal Design ION+ 760P

Új hozzászólás Aktív témák