Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz atideath #391 üzenetére

    Az a 3800x játékok alatt valahol 4.3 és 4.5 közt kell menjen, ha minden klappol. Egy speckó módszerrel !
    Csak hagyd, hadd menjen ! :)
    De ha mindenképp kézzel szeretnéd 4.3 köré fixálni, az is járható út ! Én a auto működést a Fudi által említett optimalizálgatással választanám. Egyszer kitesztelgeted, utána soha többet nem mell semmi miatt aggódni, figyelgetni. Ha lerágja egy egér a hűtőventid, akkor is észre fogod venni, mert lassú lesz, de nincs stressz teszt, fagyás, ide-oda tilitoli, mert nyáron 5 fokkal melegebb, stb., stb., stb.
    Tudom, hogy nehéz ! Egy páran ugyan ezen átmentünk. Teljes erőből be akartuk állítani, mint eddig mindent. Aztán van egy pont, amikor párszor tud jobbat a proci, mint amit Te tudnál és akkor felajánlasz egy döntetlent. Mert csak nem veszíthetsz. :DDD
    Nem minden proci, de a 3800x sztem jobb ha engeded boostolni. Tud olyan órajeleket, amit nem fogsz stabilan hozni kézi setup mellett, mert ott a legrosszabb verziohoz kell állítani. Ergo az ilyen stressz tesztekhez, 80 fokhoz, stb. 100 mhz-eket hagysz benne és pont olyan helyzeteknél, ahol 95%-ban menni fog. :K

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák