Új hozzászólás Aktív témák

  • perecKING

    senior tag

    Sziasztok!
    En is intelrol keszulok koltozni. Mire keszuljek???

    Ultoljara fx procim volt meg 6970en de az sem sokaig... de en az uj inteltol nem vertem foldhoz a seggem. Z390-rol valtottam vissza z370-re a wifi6 kompatibilitas miatt es azota vartam hogy valami ertelmes elorelepes legyen, de most inkabb megnezem a piros oldalt.
    A jelenlegi full viz maradna csak az itx lapot, procit, gpu-t akartam cserelni de lassan ugy erzem hogy a viz kivetelevel valoszinuleg minden mehet. Mondjuk semmit sem tudok a jelenlegi amd-rol. Mennyire "kell" gyors ram. Van e valos tunin? Vagy ahogy par YT-ber mondja ryzen-nel nincs ertelme a tuningnak mert csak instabil lesz? Ja es jatekos gep :DDD
    Mostani:
    Strix Z370-i
    8600k@5.2(monoblock)
    Msi 1080ti X EK seahawk
    2x8gb 3200mhz cl16 gigabyte ram
    Seasonic prime 650w platinum

    Terveim szerint:
    Impact VIII dtx +EK blokk, kicsit kesobb bitspower monoblock
    5800x nem tudom van e ertelme a 5900x-nek elobbi £300 utobbi £500
    6900xt xfx zero EK
    Ram ??? A jelenlegi jo lehet? A merete kicsit korlatoz ennel magasabb nem fer be csak faragassal
    Tap??? Neztem par kalkulator oldalt. Ahany oldal annyi fele eredmeny. Van ahol azt irja eleg a 650w van ahol 7-850et szamol.

    ((Ha a dtx lap es a vizhuteses videokartya hatlapja nem passzol ossze meretezesi problemak miatt(reddit-en irnak ilyet?) akkor a lap egy x570 strix-i lesz))

    :R :R :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák