Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz arnoldito #7635 üzenetére

    Hali!
    Örlök, hogy jól működik. Nem általánosítottam, sőt nem úgy ítéltem, hogy "hallottam, olvastam", saját tapasztalatomat írtam le, és az biztos, hogy én többet ettől a márkától nem vásárolok semmit (úgy tűnik, a magasabb ár sem garancia már semmire, sőt itt én is írhatnék mérvadó forrásból származó-számtech üzletes-véleményt, de nem foglalkozok ilyennel, kifogtam egy kakit, és kész). Együtt élek azzal a "megaláztatással", hogy nem olyan stabil a Vcore, pár fokkal melegebb a VRM, nem adnak ki béta bios-t, pár hetet várni kell a véglegesre, ha ritkán játszok fps-em alacsonyabb (így is több, mint elég), és egyáltalán működik, ahogy elvárja az ember...a fene, ezen is van RGB (hihetetlen, de ki lehet kapcsolni :K az RGB-t poénból írtam, mert ua vélményem, hogy, mivel trend, nem nagyon kapsz olyan lapot, amin nincs valami világítás, sokan ezen rugóznak, pedig tényleg ki lehet kapcsolni). Szóval sok sikert.
    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák